+2
2018-08-24

KONKURS! Wygraj książkę Atlas witamin!

WIĘCEJ
+7
2018-04-04

Witaminki, witaminki...

Wiemy już jak ważne jest codzienne praktykowanie zdrowego stylu życia. Staramy się regularnie uprawiać wybraną aktywność fizyczną i konsekwentnie stosować zasady zdrowego odżywiania. Jednak… zastanawialiście się kiedyś, czy Wasz organizm jest w stanie wykorzystać wszystkie składniki odżywcze zawarte w spożywanym przez Was pożywianiu? Czy jedząc zdrowe jabłko faktycznie zjadacie całą moc witamin w nim zawartą? I czy wszystkie zostaną przez niego przyswojone?

WIĘCEJ
+6
2018-02-28

Posiłki przedtreningowe

Przed treningiem należy zapewnić organizmowi odpowiednią ilość energii na możliwie jak najdłuższy okres, przy czym pamiętać należy, aby nie przeciążać układu pokarmowego. Intensywny wysiłek fizyczny po ciężkostrawnym posiłku skutkować może nieprzyjemnymi objawami i dyskomfortem (wzdęcia, bóle brzucha, uczucie ciężkości, znużenie, nudności). Nie warto zjadać więc przypadkowego posiłku jeśli w planach po nim jest trening.

WIĘCEJ
+8
2018-02-02

Zachcianki

Osoby aktywne sportowo, trzymające się na co dzień ściśle zaleceń dietetycznych, raz na jakiś czas lub rytualnie po zawodach pozwalają sobie na tak zwany „cheat meal” czyli „oszukany posiłek”.

WIĘCEJ
+4
2017-12-28

Karnawałowe fitsłodkości [PRZEPISY]

Święta już za nami, ale przed nami karnawałowe szaleństwo! Tylko...jak pogodzić czas zabawy, któremu często towarzyszą smakołyki, z postanowieniami noworocznymi? Przedstawiamy wam przepisy na fitsłodkości, idealne na karnawałowe przyjęcia i w sam raz wpisujące się w schemat zdrowego planu żywienia.

WIĘCEJ
+1
2017-12-26

Trendy dietetyczne na rok 2018

Wraz z nadejściem nowego roku wiele osób decyduje się na cudowne diety, obiecujące równie cudowne rezultaty. Niestety, większość z nich to mit, chwytliwe hasło reklamowe, które ze zdrowym odżywianiem nie ma nic wspólnego.

WIĘCEJ
+4
2017-12-02

Jak skutecznie zbudować masę mięśniową?

Masa, redukcja, stabilizacja. Zaplanowanie dobrego treningu i wybór odpowiedniej strategii żywieniowej umożliwia skuteczne osiągniecie celu – rozwój mięśni, spalenie tkanki tłuszczowej lub ustabilizowanie masy ciała. Dziś o budowaniu masy mięśniowej.

WIĘCEJ
+4
2017-11-24

Jak wspomóc się dietą podczas kontuzji?

Kontuzje są częstym dodatkiem do sportowej aktywności. Prawidłowo zbilansowana dieta, dostarczająca wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach i proporcjach, wzmacnia organizm i tym samym obniża ryzyko wystąpienia urazu.

WIĘCEJ
+7
2017-11-03

Mleczny dylemat

„Pij mleko będziesz wielki” czy „mleko tylko dla cielaczków”? Czy dorosły człowiek powinien pić mleko? Czy picie mleka powinno nam pomóc czy raczej może zaszkodzić? Jak działa na organizm sportowca? Na te i wiele innych „mlecznych” pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule! 

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
0
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ