+1
2019-08-29

Jak dobrać najlepsze halówki? [PORADY]

Cholewka skórzana czy syntetyczna? Z jakim rodzajem wyściółki? I jaka podeszwa zapewni przyczepność? Sprawdzamy, na co trzeba zwrócić uwagę, by dobrać odpowiednie buty do gry na hali.

WIĘCEJ
+1
2017-07-25

Jak dobrać buty piłkarskie?

Okres letnich przygotowań do rozgrywek ligowych wiąże się często z decyzją o zakupie nowego obuwia piłkarskiego. Obecnie na rynku znajdziecie setki modeli oferujących rozmaite nowinki techniczne.  Jak w tym wszystkim się nie pogubić i dobrać odpowiednie buty piłkarskie skrojone na miarę naszych potrzeb? Odpowiadamy. 

WIĘCEJ
+3
2016-10-19

Porady: jak dobrać halówki?

Cholewka skórzana czy syntetyczna? Z jakim rodzajem wyściółki? I jaka podeszwa zapewni przyczepność i zwycięstwo w bitwie z... kierownikiem hali? Sprawdzamy, na co trzeba zwrócić uwagę, by dobrać odpowiednie buty do gry na hali.

WIĘCEJ
0
2016-09-12

#wspolnamotywacja: Porno, artyści i Hollywood. Jak zmotywować się przed meczem?

Motywacja jest istotną częścią całego procesu przygotowania do meczu. I jednocześnie ostatnią, jaką trzeba wykonać przed wyjściem na boisko. Dlatego wielu trenerów uważa ją za najważniejszy etap całego planu, którego finałem jest dziewięćdziesiąt, a czasem i więcej minut walki o zwycięstwo. Jak zmotywować się przed meczem? I jak robią to tuzy światowego futbolu?

WIĘCEJ
Porady: jak wybrać rękawice bramkarskie?
+51
2016-08-08

Porady: jak wybrać rękawice bramkarskie?

Od bramkarza wymaga się na boisku wyjątkowej odpowiedzialności. Jeden jego błąd, nawet w czasie rozgrywania doskonałych zawodów, może zadecydować o losach meczu. Jak wybrać odpowiednie rękawice bramkarskie i na jakie parametry zwracać przy tym uwagę?

WIĘCEJ
0
2016-07-23

Połączenie lanek i wkrętów. Czym są korki zwane miksami?

Dlaczego przez niemal 30 lat korki zwane miksami funkcjonowały tylko w nieoficjalnej wersji? Jak wygląda układ kołków na podeszwie w tego rodzaju butach? I który z piłkarzy reprezentacji Polski pomagał przerabiać lanki na miksy Maciejowi Murawskiemu?

WIĘCEJ
Koszulki do treningu piłkarskiego: z czego są produkowane i jakie zawierają technologie?
+3
2016-05-04

Koszulki do treningu piłkarskiego: z czego są produkowane i jakie zawierają technologie?

Z czego produkowane są koszulki do treningu piłkarskiego, jakie zawierają technologie i w jaki sposób wpływają na komfort gry?

WIĘCEJ
Operacja na piłce nożnej. Rozebraliśmy ją... do naga
+1
2016-04-26

Operacja na piłce nożnej. Rozebraliśmy ją... do naga

Rozebraliśmy piłkę nożną na czynniki pierwsze - dosłownie, przy użyciu nożyczek. Wszystko po to, by sprawdzić, co kryje się w środku i jak jest zbudowana.

WIĘCEJ
Porady: jak pielęgnować i jak zadbać o buty piłkarskie ze skóry?
+20
2016-04-04

Porady: jak zadbać o buty piłkarskie ze skóry?

Buty piłkarskie ze skóry wymagają profesjonalnej opieki. Większość osób dba np. o obuwie codziennie, tymczasem buty piłkarskie wymagają dużo większej dbałości - są bowiem eksploatowane znacznie intensywniej.

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
0
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ