koszyk jest pusty
ZNAJDŹ NAS

 SPORTOWYBLOG

Kobiecy tenis – prócz walorów czysto sportowych – posiada również wdzięk i estetykę. Pierwszy turniej Wielkiego Szlema w nowym sezonie odbędzie się w samym środku australijskiego lata, zatem trudno dziwić się adidasowi, który zaprezentował właśnie specjalną kolekcję na Australian Open 2017. Na kortach w Melbourne jej ambasadorkami będą dwie świetne tenisistki: Caroline Woźniacki i Garbine Muguruza.

WIĘCEJ

Przesłanie jest proste. Skup się na grze. I na zadaniu, które masz do wykonania. adidas Z.N.E. Hoodie ma zapewnić sportowcom pełną koncentrację już od momentu pobudki.

WIĘCEJ
Polski tenis na... Mauritiusie (cz. II)

Uczył gry w tenisa w Madrycie i Maladze, by po zakończeniu studiów wyjechać w tym samym celu na... Mauritius. Na rajskiej wyspie, pośród palm, oceanu i surferów, przebywał przez siedem miesięcy. Po powrocie założył Akademię Tenisa V Szlem, która działa już od ponad dwóch lat. Oto druga część rozmowy z Danielem Ignatowiczem - o tym, czy tenis jest drogim i elitarnym sportem, jak na przestrzeni lat zmieniły się tenisowe treningi i dlaczego na Mauritiusie bywa... nudno.

WIĘCEJ