Znajdź cel i skup się na grze. Z.N.E. Hoodie od adidas Athletics

0
2016-09-29

Przesłanie jest proste. Skup się na grze. I na zadaniu, które masz do wykonania. adidas Z.N.E. Hoodie ma zapewnić sportowcom pełną koncentrację już od momentu pobudki.

W nowej kampanii adidas: Find Focus widzimy m.in. gwiazdę Realu Madryt Garetha Bale’a, koszykarza Houston Rockets Jamesa Hardena, serbską tenisistkę Ane Ivanović czy grecką biegaczkę Anastasię Marinakou. adidas wysyła tym samym jasny sygnał, że nową kolekcją pragnie zaspokoić wszechstronne wymagania współczesnego sportu. Któremu w znacznej mierze towarzyszy wielka presja.

Nasi sportowcy rywalizują przed ogromnymi tłumami kibiców pełnych pasji. Muszą utrzymać koncentrację, znajdując się pod ogromną presją – tłumaczy Senior Product Manager w firmie adidas, Michael Krapohl. – Brak maksymalnego skupienia może stanowić różnicę pomiędzy zwycięstwem a porażką. Zaprojektowaliśmy adidas Z.N.E. Hoodie, aby umożliwić sportowcom każdej dyscypliny dopasowanie do ich przedmeczowej strategii i osobistych rytuałów. Kiedy stoją w blasku reflektorów, muszą być gotowi na wyzwanie. Jesteśmy przy tym pasjonatami tworzenia produktów z najlepszych materiałów, a jednocześnie nadajemy im sportowy wygląd w dobrym guście.

Przesłanie jest proste. Skup się na grze. I na zadaniu, które masz do wykonania. adidas Z.N.E. Hoodie ma zapewnić sportowcom pełną koncentrację już od momentu pobudki. Proces przygotowania do startu i meczu rozpoczyna się bowiem wcześnie rano. Trwa cały dzień i obejmuje zwyczaje, sposoby na koncentrację, podróż na stadion i ostatnie minuty przez wielką grą. Bluzę zaprojektowano po to, aby usunąć rozpraszające bodźce oraz wyostrzyć zmysły i koncentrację przed wyjściem na bieżnię, kort, parkiet czy boisko. Wyposażono ją w kaptur wielkości mieszczącej douszne słuchawki, zaś cięższy niż zwykle materiał, z którego go wykonano, ma stanowić wygodne i komfortowe rozwiązanie.

Bluzy oraz inne produkty z najnowszej kolekcji adidas Z.N.E. znajdziecie na hurtowniasportowa.net.