koszyk jest pusty
ZNAJDŹ NAS

 SPORTOWYBLOG

IBM Watson Analytics to narzędzie autorstwa IBM do analizy i wyciągania wniosków z dużych zbiorów danych. Zadaniem programu jest odpowiedź na pytanie: Czego chciałbyś się dowiedzieć?, stawiane każdemu użytkownikowi już na wstępie. W jaki sposób program może pomóc w poprawieniu osiągnięć sportowych?

WIĘCEJ

19-letnia Isabelle Fuhrman należy do grona wschodzących gwiazd światowego kina. Aktorka mająca za sobą świetną rolę w thrillerze „Sierota” czy grę w „Igrzyskach śmierci” postanowiła, za namową swojego trenera, spróbować biegania. I zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Co sprawia, że nie znajduje wymówek na treningi? W jaki sposób bieganie pomaga jej w pracy aktorskiej? I co daje wspólna przebieżka z innymi członkami obsady filmu?

WIĘCEJ

Nowe wydanie butów biegowych ASICS fuzeX to połączenie funkcjonalności i designu. Kolejna odsłona oferuje stylowe nadruki GRAPHIC PRINT, które nie tylko świetnie się prezentują, ale gwarantują również optymalną wentylację. Połączenie to stanowi sposób na efektowny i efektywny trening biegowy.

WIĘCEJ