koszyk jest pusty
ZNAJDŹ NAS

 SPORTOWYBLOG

W świecie zabawek elektronicznych, które mierzą dosłownie każdy aspekt treningu, prowadzenie dzienniczka treningowego wydaje się przeżytkiem. Tymczasem wielu zawodników z elity dokładnie notuje swoje treningi i spostrzeżenia na ich temat. Podobnie wielu amatorów widzi znaczną poprawę formy, kiedy spisuje co udało się zrobić na ścieżce biegowej. Sprawdź, w czym tkwi sekret kartki papieru i długopisu.

WIĘCEJ

adidas Galaxy 3 to uniwersalne obuwie biegowe, które sprawdzi się także podczas treningów. Ich głównym przeznaczeniem są jednak treningi biegowe. Jeśli nie chcesz kupować drogich i bardzo zaawansowanych butów, bo zaczynasz dopiero biegać i nie wiesz, czy na dłuższą metę ten sport jest dla Ciebie, powinieneś zacząć przygodę właśnie od prostszych, przystępniejszych cenowo modeli. Na przykładch takich jak wspomniana propozycja od adidasa.

WIĘCEJ

To Twoja chwila prawdy! Odważysz się przekonać, czy forma urosła, czy spadła? Z jakiego pułapu startujesz i ile musisz jeszcze pracować, żeby dotrzeć do wyznaczonego celu? Na te wszystkie pytania odpowiedzą testy aerobowe dla biegaczy.

WIĘCEJ