koszyk jest pusty
ZNAJDŹ NAS

 SPORTOWYBLOG

Pierwsze skojarzenie z siłownią? Mozolna, niekiedy ciężka praca nad ciałem i formą, by po pewnym czasie zobaczyć efekty. Praca, w której pomiędzy jednym a drugim ćwiczeniem, hantlami, rowerkiem czy bieżnią nie ma zbyt wiele miejsca na pomysłowość. adidas w swej nowej kampanii skierowanej do aktywnych kobiet próbuje włożyć kij w szprychy i pokazać, że nawet na siłowni można pójść o krok dalej – wykorzystać kreatywność, by zmienić coś w świecie fitnessu.

WIĘCEJ

Co można zrobić w dniu św. Walentego? Przygotować romantyczną kolację przy świecach, wyjątkowy prezent, obdarować ukochaną bukietem kwiatów albo... opatentować wynalezione przez siebie hantle. Tak jak przed laty zrobił to George Barker Windship.

WIĘCEJ

Porady, ciekawostki, filmy treningowe, czat na żywo, spotkanie z naszą ekspertką – tak jak zapowiadaliśmy, ruszamy z akcją „W formie przez cały rok”, w ramach której w najbliższym czasie będziemy tydzień w tydzień podrzucać wskazówki, jak pozostać w dobrej kondycji przez okrągłe 12 miesięcy. Zaczynamy od tygodnia z treningiem dla kobiet.

WIĘCEJ