Magiczny numer 23. Specjalne buty dla Sereny Williams od Nike i Jordan Brand

+5
2017-01-29

Niewiarygodny, doskonały, niezwykły, nieprawdopodobny – epitety na temat rekordu Sereny Williams ustanowionego podczas tegorocznego turnieju Australian Open można mnożyć, a i tak żaden nie odda wielkości wyczynu Amerykanki. Zwycięstwo w Melbourne było dla młodszej z sióstr Williams 23. triumfem w Wielkim Szlemie, dzięki czemu pobiła ona rekord Ery Open należący do Niemki Steffi Graf (22 wygrane).

Przyzwyczailiśmy się, że Nike fetuje historyczne wyniki sportowe swoich gwiazd specjalnymi liniami obuwia lub odzieży. W tym przypadku nie robi wyjątku. Od 2004 roku, gdy tenisistka podpisała swój pierwszy kontrakt z Nike, zawsze zakładała swoją ulubioną parę butów Air Jordan I na konferencje prasowe, uroczyste gale, wystąpienia, w drodze na trening.

Dla uczczenia ulubionego obuwia Sereny i 23. tytułu mistrzowskiego NikeCourt i Jordan Brand zaprezentowali w weekend damskie buty NikeCourt Flare MJ inspirowane modelem Air Jordan i upodobaniem tenisistki do wyrazistych kolorów. Specjalne obuwie wykonano w czarno-różowej kolorystyce, a kultowe logo Air Jordan Wings zdobi ich kołnierz – tak jak w oryginale sygnowanym przez MJ-a.

Buty będą dostępne na oficjalnej stronie producenta od 30 stycznia.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+5
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: Air Jordan I Jordan Brand NikeCourt Serena Williams lifestyle
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE