Stan Smith w wersji artystycznej. Buty Tennis Hu Icons od adidasa i Pharrella

+6
2017-05-09

Współpraca z Pharrellem Williamsem to już stały element kolekcji adidas Originals. Tym razem amerykański wokalista wziął się za bary ze sportem. Efekt? Tennis Hu – w całości zaprojektowany przez artystę i zmodernizowany but tenisowy, który czerpie z ikonicznego i klasycznego modelu Stan Smith.

Projekt „Hu” powstał jeszcze w ubiegłym roku. Owocem współpracy Pharrella i niemieckiej marki była kolorowa, wielobarwna kolekcja, za którą kryła się idea wiary w ludzi i szacunku do każdego człowieka, bez względu na różnice kulturowe – KLIKNIJ, BY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ. Tym razem nie będzie inaczej. adidas zapowiada, że nadchodzące kampanie inspirowane będą historiami, które wokalista zbierał podczas podróży przez ostatni rok po najdalszych zakątkach świata.

Tennis Hu Icons to niski ukłon w stronę klasyki, wyrażony w dwóch kolorystykach zaczerpniętych najsłynniejszymi modelami butów tenisowych adidasa. Zielone detale w jasny sposób nawiązują do ikonicznych barw słynnego modelu Stan Smith. Z kolei żółta podeszwa oraz złote zapiętki drugiej odsłony Tennis Hu są znakami rozpoznawczymi innego z klasyków – obuwia Forest Hill z 1970 roku.

W nowym modelu użyto najlepszych technologii adidasa – historia historią, ale zaktualizowana wersja butów sportowych musi nadążać za innowacjami w swojej dziedzinie. Przewiewna cholewka została wykonana z elastycznego materiału Primeknit. Na wierzchu buta widać więc charakterystyczną, wyraźną teksturę, której kontynuacją jest lekka podeszwa wykonana z pianki EVA. Model Tennis Hu uzupełniono subtelnymi detalami kolorystycznymi oraz logotypami na języku i zapiętku.

Buty adidas Stan Smith w różnych kolorach i odsłonach znajdziecie na hurtowniasportowa.net.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+6
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: buty sportowe adidas Stan Smith Pharrell Williams Tennis Hu lifestyle adidas Originals tenis
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE