adidas Women pobudza kreatywność treningami dla kobiet z serii #HereToCreate

+3
2017-05-02

Fot. adidas

Siedem miesięcy, siedem niecodziennych dyscyplin sportowych, siedem wyjątkowych lokalizacji w Warszawie oraz niesamowite trenerki. Tak, w największym skrócie, przedstawia się tegoroczny program wyjątkowej serii adidas Women #HereToCreate przeznaczonej dla wszystkich aktywnych kobiet. Na razie odbył się pierwszy trening, który poprowadziła Izabela Parszczyńska wraz ze sztabem trenerskim. Dzięki niecodziennej lokalizacji, uczestniczki mogły odkryć fitness na nowo i ćwiczyć w zupełnie nowym – dosłownie i w przenośni – świetle.

Budynek The Tides, w którym odbyły się zajęcia, jest bowiem rozświetlony przez kolorowe światła i nocną panoramę Warszawy. To właśnie tam, zaledwie kilka metrów od brzegu Wisły, w towarzystwie energetycznej muzyki oraz trenerki, dziewczyny weszły w trening fitness „Light it up!”.

Treningi adidas Women #HereToCreate zawierają nie tylko sport – po intensywnej dawce ćwiczeń uczestniczki mogły zrelaksować się w strefie chillout albo – jeśli tylko chciały – pokazać swą kreatywność w strefie DIY.

Zajęcia poprowadzone przez Izabelę Parszczyńską to pierwszy z siedmiu odcinków tegorocznych atrakcji, przygotowanych dla kobiet w Polsce przez adidasa. 28 maja o kolejne sportowe emocje zadba Zuzanna Kijanowska, która przeprowadzi trening Float Fit w przepięknych wnętrzach basenu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zapisy ruszają już niebawem. Możesz śledzić je TUTAJ.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+3
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: trening dla kobiet fitness adidas Women #HereToCreate
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE