NEW

Taśmy treningowe tiguar alfa ONE

CENA: 515,00
KUPUJĘ

W MAGAZYNIE (powyżej 10 szt.)

Twoje zamówienie wyślemy w ciągu 3 dni.

DARMOWA DOSTAWA!

14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!

WARIANTY:

Taśmy treningowe tiguar alfa ONE to zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce najwyższej jakości sprzęt do użytku komercyjnego oraz dla wymagających użytkowników domowych. Powstał, aby dostarczyć na rynek polski i zagraniczny pierwsze tak profesjonalne i wytrzymałe taśmy do treningu w podwieszeniu w optymalnej cenie.

Taśmy treningowe tiguar dla klubów i użytkowników domowych

Rewolucyjne rozwiązanie, jakim są ćwiczenia z ciężarem własnego ciała wykonywane przy użyciu specjalnie skonstruowanych pasów, to niezbędny element treningów zarówno osób uprawiających sport zawodowo, jak i amatorsko. Taśmy treningowe powinny znaleźć się w każdym klubie sportowym, siłowni czy studiu treningu – jednak wybór modelu taśm, które zawisną na salach treningowych, powinien być podyktowany przede wszystkim troską o bezpieczeństwo klubowiczów i Twoich podopiecznych. Dlatego tiguar alfa ONE z gwarancją na użytek komercyjny to jeden z niewielu modeli na rynku, które nadają się do treningów w klubach i siłowniach.

Najwyższej jakości komponenty odpowiadające za jakość i bezpieczeństwo

Niezawodny sprzęt musi być stworzony z materiałów najwyższej jakości. Dlatego komponenty, które wykorzystaliśmy w taśmach tiguar alfa ONE to nie najtańsze, masowo produkowane elementy. Każda część naszych pasów treningowych została zaprojektowana przez nas w Polsce. Karabińczyk, który pozwala w niezwykle łatwy sposób zamontować taśmy niemal wszędzie i który odpowiada za bezpieczeństwo każdej ćwiczącej z nimi osoby, to aluminium lotnicze, czyli najbardziej wytrzymałe aluminium na rynku. Siła, jaka jest potrzebna do tego, aby zerwać karabińczyk w naszych taśmach odpowiada wadze 1200 kg. Nie znajdziesz go w podobnych produktach konkurencji.

Tkane na nasze zamówienie w Polsce poliamidowe pasy gwarantują wieloletnią niezawodność dzięki odporności na przetarcia, a szycie z zastosowaniem tytanowych nici chroni je przed rozdarciami, pruciem i pęknięciami.

Sprzedaż w gotowym zestawie: system podwieszany tiguar alfa ONE sprzedawany jest w gotowym zestawie w ekologicznym pudełku zawierającym:

 • taśmy tiguar alfa ONE
 • przedłużkę z karabińczykiem (101 cm)
 • worek transportowy

Łatwy trening i montaż: tiguar alfa ONE waży jedynie 0,7 kg, a jego montaż jest łatwy i zajmuje niewiele czasu. Zestaw jest wygodny w transporcie, można przechowywać go w worku. Umożliwia trening na siłowni, na dworze, w domu, w podróży... wszędzie tam, gdzie jest możliwość stabilnego zawieszenia zestawu.

Możliwość łatwej regulacji: konstrukcja loopa z karabińczykiem umożliwia regulację różnicy poziomów uchwytów podczas treningu. Zapewniliśmy również możliwość łatwej regulacji ramion w zakresie do 1,08 m.

Zastosowanie:

 • trening z ciężarem własnego ciała
 • trening funkcjonalny
 • ćwiczenia rozciągające i wzmacniające

tiguar alfa ONE:

 • możliwość regulacji pomiędzy 125-170 cm
 • waga: 0.7 kg
 • udźwig: 200 kg (maksymalna waga osoby, która może bezpiecznie korzystać z tiguar alfa ONE; zastosowany współczynnik bezpieczeństwa wynosi 6:1)
 • kolor: czarny
 • kraj produkcji: Polska
 • wytrzymały testowany system pasów poliamidowych o grubości 1.5 mm i szerokości 36 mm i wytrzymałości 17 kN (T/Pa/36/1,5)

Karabińczyk:

 • materiał: aluminium lotnicze
 • wytrzymuje obciążenie 1.1 kN (około 1200 kg)
 • współczynnik bezpieczeństwa wynosi 6:1

Produkt spełnia wymagania: PN-EN-ISO 20957-1, PN-EN-ISO 20957-2, PN-EN-ISO20957-4

Okres gwarancji: 12 miesięcy

Nazwa Szczegóły
Kategoria Akcesoria
Płeć Mężczyźni, Kobiety
Sport Trening
Typ produktu Sprzęt treningowy
Podkategoria Inne
Producent Tiguar
Kolor Czarny

Opinie

ŚREDNIA OCENA:  
Nie ma jeszcze żadnej recenzji produktu

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań. Bądź pierwszy :)