koszyk jest pusty
ZNAJDŹ NAS

Bieganie

 SPORTOWYBLOG

Już za tydzień, w piątek 30 czerwca, nie lada gratka dla wszystkich fanów biegania z Zielonej Góry i okolic. hurtowniasportowa.net wraz z marką ASICS organizują dwudniowe ASICS Running Days.  Na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje i nagrody. Nie może cię tam zabraknąć!

WIĘCEJ

Amerykanka Harriette Thompson ma za sobą dwie wygrane walki z rakiem skóry i rakiem jamy ustnej. Jeszcze kilka lat temu lekarze obwieścili jej, że przeżyje maksymalnie trzy wiosny! Żeby tego było mało, dwa lata temu po przewlekłej chorobie zmarł jej mąż, a miesiąc po nim cierpiący na chłoniaka brat. A ona co zrobiła? Przebiegła półmaraton mając 94 lata na karku!

WIĘCEJ

Ile ojciec jest w stanie zrobić dla swojego syna? Kiedy niepełnosprawny Rick zapytał ojca, czy przebiegnie z nim maraton, ten bez zawahania się zgodził. Potem poprosił ojca, żeby razem pokonali zawody Ironman. Ojciec po raz kolejny nie potrafił odmówić synowi. Kiedy widzisz, jak Dick płynie ze swoim niepełnosprawnym synem, potem wiezie go na rowerze, żeby na końcu pokonać razem maraton, własne wymówki wydają się idiotyczne.

WIĘCEJ