koszyk jest pusty
ZNAJDŹ NAS

 SPORTOWYBLOG

Ile ojciec jest w stanie zrobić dla swojego syna? Kiedy niepełnosprawny Rick zapytał ojca, czy przebiegnie z nim maraton, ten bez zawahania się zgodził. Potem poprosił ojca, żeby razem pokonali zawody Ironman. Ojciec po raz kolejny nie potrafił odmówić synowi. Kiedy widzisz, jak Dick płynie ze swoim niepełnosprawnym synem, potem wiezie go na rowerze, żeby na końcu pokonać razem maraton, własne wymówki wydają się idiotyczne.

WIĘCEJ

Oto podstawowe składniki dobrego planu treningowego, dzięki którym rozwiniesz wszystkie cechy dobrego biegacza – wytrzymałość, wydolność i ogólną sprawność, a także zregenerujesz się przed kolejnym wysiłkiem.

WIĘCEJ

Niemożliwe nie istnieje. Chociaż to hasło reklamowe możesz uważać za wyświechtany frazes, są ludzie, których wyczyny da się opisać tylko w ten sposób. Nie są herosami, nie są celebrytami w pierwszych stron gazet, lecz zwykłymi ludźmi, o których świat usłyszał dzięki filmom na YouTube oraz ich wielkiemu charakterowi. Na końcu okazuje się bowiem, że nigdy nie znajdujesz się w beznadziejnej sytuacji. Nawet jeśli wyrok lekarzy – tak jak w przypadku Arthura Boormana – jest dla Ciebie bezwględny.

WIĘCEJ