koszyk jest pusty
ZNAJDŹ NAS

 SPORTOWYBLOG

Stadion INEA w Poznaniu jako pierwszy obiekt sportowy w Polsce wypróbuje w praktyce beacony, które pozwalają zwielokrotnić zyski ze sprzedaży sportowych gadżetów, efektywnie wykorzystywać sponsoring i biznesowe partnerstwo, a także wzmacniać więź z kibicami. W jaki sposób działają? Jak wykorzystują je kluby z USA czy FC Barcelona? I dlaczego uważa się je za przyszłość sportowego marketingu?

WIĘCEJ

– Każdy człowiek inaczej reaguje na traumatyczne wydarzenia. Wielu zawodnikom trudno było wyjść na boisko po 24 godzinach i rozegrać spotkanie. Z drugiej strony niektórzy potrafią w czasie gry całkowicie wyłączyć się na bodźce z zewnątrz. Czasami mecz stanowi doskonałą okazję, by zapomnieć o wszystkich rzeczach, które wydarzyły się ostatnio w twoim życiu i nie są związane z futbolem – pisze Maciej Murawski, który był w Dortmundzie podczas zamachu na piłkarzy Borussii. 

WIĘCEJ

Pierwszy od 58 lat spadek Coventry City do czwartej klasy rozgrywek piłkarskich w Anglii spowodował, że kibice postanowili wyrazić swój sprzeciw wobec mizerii w ich ukochanym klubie. Sprzeciw, dodajmy, bardzo pomysłowy.

WIĘCEJ