koszyk jest pusty
ZNAJDŹ NAS

Piłka nożna

 SPORTOWYBLOG

Zakończyło się drugie spotkanie Polaków w fazie grupowej Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-21. W poniedziałek podopieczni Marcina Dorny zmierzyli się z obrońcą tytułu sprzed dwóch lat - Szwecją. Tym razem skończyło się podziałem punktów i wynikiem 2:2. Dla reprezentacji Polski miał to być mecz o życie. Wygrać się nie udało, ale szanse na awans są.

WIĘCEJ

Za nami inauguracja Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-21. Wczoraj rozegrane zostały 2 mecze: w Kielcach Szwecja zremisowała z Anglią, a gospodarz - Polska przegrała ze Słowacją 1:2. Teoretycznie miał to być "spacer" dla naszej reprezentacji, jednak Polacy podkreślali, że szanują wszystkich rywali. W praktyce wczorajsze spotkanie było arcytrudnym maratonem bez triumfu.

WIĘCEJ

Jak patrzy na porównania z Michałem Probierzem? Jak przebiegały negocjacje w Białymstoku i Głogowie? Co sądzi o przejmowaniu zespołów pogrążonych w kryzysie, a także o szybkim starcie w europejskich pucharach? I jaki mit, powtarzany w mediach na jego temat, chciałby obalić raz na zawsze? O tym, w rozmowie z naszym blogiem, mówi Ireneusz Mamrot. Nowy trener Jagiellonii Białystok.

WIĘCEJ