koszyk jest pusty
ZNAJDŹ NAS

Piłka nożna

 SPORTOWYBLOG

Przepaść, jaka dzieliła Leo od rówieśników czy nawet starszych kolegów, jest niewiarygodna. Zobacz, z jaką łatwością radził sobie kilkunastoletni Leo Messi w czasie swojego pobytu w barcelońskiej La Masii.

WIĘCEJ

Jeden z nich jest uznanym bramkarzem, rekordzistą pod względem występów (na tej pozycji) w reprezentacji Polski, uczestnikiem Mistrzostw Świata 2006 oraz Mistrzostw Europy 2008 i 2016. Drugi zaś to pięściarz, były mistrz świata IBO w wadze półciężkiej, mieszkający na stałe w USA, aspirujący biznesmen. Artur Boruc oraz Andrzej Fonfara – bo to o nich mowa – negocjują zakup klubu piłkarskiego Zagłębie Sosnowiec! Pieniędzy oraz chęci im nie brakuje, toteż najpewniej osiągną swój cel.

WIĘCEJ

West Ham, Manchester United, Manchester City, Juventus... Co by nie mówić, kariery Carlosowi Tévezowi może pozazdrościć naprawdę wielu piłkarzy. Argentyńczyk był jeszcze do niedawna gościem, na którego boiskową determinację aż miło było patrzeć. A tearaz? 33-latek z Shanghai Greenland zarabia około 730 tys. euro tygodniowo i… nie gra w piłkę. Bo ma nadwagę. Za dużo kaczki po pekińsku?

WIĘCEJ