Wiosenno-letnia kolekcja 4F i nowa odsłona kampanii "Zacznij. Wytrwaj" przed igrzyskami w Rio

+1
2016-07-08

Motywami przewodnimi wiosenno-letniej kolekcji 4F są sport, natura i aktywność. Polska marka odzieżowa przedstawiła również kolejną, trzecią już, odsłonę kampanii "Zacznij. Wytrwaj", w której namawia wszystkich miłośników sportu do wykonania pierwszego kroku i pokonywania kolejnych w drodze do osiągania zamierzonych celów. W sam raz przed igrzyskami olimpijskimi w Rio de Janeiro.

W czasie tworzenia aktualnej kolekcji, projektanci 4F skupili się na naturze - obecnych w przyrodzie motywach, które stale przypominają o jej pierwotnych siłach. To one - morze, skały, lodowce oraz kamuflaż bogatego świata fauny - były punktem wyjścia do pracy nad wzorami i kolorystyką sportowych ubrań. - Ideą nowej kolekcji 4F było stworzenie projektów, które wyeksponują sportowy styl. Stworzyliśmy kolekcję, która zawiera zarówno propozycje ubioru na trening, jak również sportowego wyglądu na co dzień - tłumaczy dyrektor marki, Magdalena Dąbrowska.

Dla wszystkich fanów treningów w klubach, fitnessu oraz biegania przygotowano legginsy, bardzo lekkie i przewiewne bluzy oraz kurtki, które nadają się do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Kolekcje przeznaczone dla sportowców, m.in. dla biegaczy, zawierają wiele propozycji odzieży uszytej w bezszwowej technologii, z zastosowaniem materiałów, które szybko schną, oddychają i odprowadzają wilgoć podczas wysiłku.

Obok projektów przeznaczonych do uprawiania sportu, 4F stworzył także linię ubrań nadających się na co dzień. W kolekcji wiosna-lato 2016 znajdziemy m,in. t-shirty, kurtki, koszulki polo, a także kąpielówki i stroje kąpielowe przeznaczone do letniego wypoczynku.

ZACZNIJ. WYTRWAJ. WYGRAJ

Sport, natura i aktywność widoczne są również w kolejnej odsłonie kampanii "Zacznij. Wytrwaj", w której 4F stara się namówić wszystkich ludzi do rozpoczęcia przygody ze sportem. Przesłanie, by zrobić pierwszy krok, wytrwać w postanowieniu i pokonywać kolejne przeszkody, aż do osiągnięcia zamierzonego celu, niesie tym razem dwoje sportowców: rekordzistka Polski i mistrzyni Europy juniorów w rzucie oszczepem, Maria Andrejczyk oraz dwukrotny złoty medalistka igrzysk paraolimpijskich w kolarstwie, Rafał Wilk. Oboje prezentują wielką wytrwałość w pokonywaniu barier i własnych słabości.

Akcja, w której udział wziął już m.in. trener reprezentacji Polski siatkarzy, Stephane Antiga, jest ściśle związana z igrzyskami olimpijskimi, które rozpoczną się 5 sierpnia w Rio de Janeiro. Marka 4F, która jako oficjalny sponsor techniczny polskiej reprezentacji olimpijskiej dostarczy stroje dla naszych reprezentantów na tegoroczne IO, poprzez akcję zachęca również wszystkich kibiców do gorącego wsparcia biało-czerwonych w czasie najważniejszej sportowej imprezy na świecie.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+1
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: 4F ubrania treningowe ubrania biegowe lifestyle reprezentacja Polski igrzyska olimpijskie sponsoring techniczny Rio 2016
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE