+1
2017-12-28

Zregeneruj się z głową

Zima to szczególny okres, w którym wiele osób „ucieka w sport”, co jest oczywiście zjawiskiem fenomenalnym. Niewielu jednak wie, jak ważna przy tym jest odpowiednia regeneracja organizmu przed i po treningu. Dlatego dziś rozkładamy ten temat na czynniki pierwsze. 

WIĘCEJ
+4
2017-05-25

Hit na lato w hurtowniasportowa.net!

Już za momencik, już za chwileczkę... Czas na piękne i (na pewno momentami) pełne beztroski letnie upalne dni! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich aktywnych pań przygotowaliśmy letni hit, który nawet przy największym skwarze pozwoli wam czerpać radość z codziennej aktywności sportowej.

WIĘCEJ
+4
2017-05-04

W Glasgow wyśpisz się podczas... treningu

Znalezienie chwili na sen w ciągu dnia jest zazwyczaj karkołomnym zadaniem. Czas na pracę, codzienne obowiązki, realizowanie pasji, zainteresowań i dość napięty terminarz powodują, że niekiedy trzeba skrócić czas na sen nawet w ciągu nocy. Chyba że mieszkasz w Glasgow. Wtedy możesz wybrać się na trening na siłowni, który polega na… spaniu.

WIĘCEJ
+3
2017-05-02

adidas Women pobudza kreatywność treningami dla kobiet z serii #HereToCreate

W Warszawie odbył się pierwszy trening z serii adidas Women #HereToCreate. Zajęcia fitness „Light it up!”, które poprowadziła Izabela Parszczyńska wraz ze sztabem wspierających ją trenerów, to dopiero początek niesamowitych wrażeń.

WIĘCEJ
+4
2017-04-11

Rezerwuj, płać i trenuj. Nowa funkcja Google pomoże prowadzić zdrowy styl życia

Google Reserve to najnowsza platforma, która pozwala znaleźć interesujące zajęcia fitness, treningi czy lekcje jogi w okolicy i natychmiast się na nie zarejestrować, a nawet z góry za nie zapłacić.

WIĘCEJ
+5
2017-03-29

Jedz, ruszaj się, myśl i odpoczywaj. Aplikacja All Day od adidasa dla aktywnych kobiet

adidas wprowadza nową aplikację fitness dla kobiet inspirowaną przez sport. „All Day” to propozycja wykraczająca jednak poza ramy sportu. Ma dostarczyć niezbędnej wiedzy i inspiracji wokół czterech kluczowych dziedzin życia: ruchu, odżywiania, myślenia i odpoczynku.

WIĘCEJ
+7
2017-03-25

Dziewczynki są zrobione z... plotek i marmolady?

Według jednej z rosyjskich piosenek dla dzieci, dziewczynki „zrobione” są z plotek, kwiatków, dzwoneczków i… marmolady. Nike wykorzystuje ten motyw w najnowszej kampanii reklamowej, zmieniając banał w rzeczywistość.

WIĘCEJ
+5
2017-03-07

Modelki plus size wracają w nowej kolekcji Nike dla kobiet

Najnowsza kolekcje Nike Plus Size dowodzi, że ubiegłoroczna kampania reklamowa Nike z udziałem modelek plus size była jedynie zapowiedzią znacznie szerszych działań.

WIĘCEJ
+6
2017-02-24

„Uwolnij swoją kreatywność” i zabij nudę na siłowni. Najnowsza kampania adidasa dla aktywnych kobiet

Pierwsze skojarzenie z siłownią? Mozolna, niekiedy ciężka praca nad ciałem i formą, by po pewnym czasie zobaczyć efekty. Praca, w której pomiędzy jednym a drugim ćwiczeniem, hantlami, rowerkiem czy bieżnią nie ma zbyt wiele miejsca na pomysłowość. adidas w swej nowej kampanii skierowanej do aktywnych kobiet próbuje włożyć kij w szprychy i pokazać, że nawet na siłowni można pójść o krok dalej – wykorzystać kreatywność, by zmienić coś w świecie fitnessu.

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
-1
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ