+4
2017-12-28

Karnawałowe fitsłodkości [PRZEPISY]

Święta już za nami, ale przed nami karnawałowe szaleństwo! Tylko...jak pogodzić czas zabawy, któremu często towarzyszą smakołyki, z postanowieniami noworocznymi? Przedstawiamy wam przepisy na fitsłodkości, idealne na karnawałowe przyjęcia i w sam raz wpisujące się w schemat zdrowego planu żywienia.

WIĘCEJ
+7
2017-11-03

Mleczny dylemat

„Pij mleko będziesz wielki” czy „mleko tylko dla cielaczków”? Czy dorosły człowiek powinien pić mleko? Czy picie mleka powinno nam pomóc czy raczej może zaszkodzić? Jak działa na organizm sportowca? Na te i wiele innych „mlecznych” pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule! 

WIĘCEJ
+5
2017-09-26

Sezon na dynię – praktyczne przepisy

Zaczynamy sezon na dynię! Chyba nie ma warzywa, które kojarzyłoby się z jesienią bardziej niż dynia. Czym charakteryzują się owoce dyni? Kto powinien zwrócić szczególną uwagę, na uwzględnienie dyni w swojej diecie? I wreszcie – jak pomysłowo wkomponować ją do swojego menu?

WIĘCEJ
+4
2017-08-23

Sushi... bomba kaloryczna czy odżywcza?

Lubicie ten japoński przysmak? Ze względu na walory odżywcze i urozmaicenie polecamy włączyć sushi do swojej diety. Przepis na pyszne, domowe sushi znajdziecie na naszym blogu!

WIĘCEJ
+4
2017-08-02

Przepisy na letnie przysmaki!

Uwielbiamy smaki lata. Owoce, lody, gofry, desery... O tej porze roku smakują najlepiej. Czasem ciężko się oprzeć! Przedstawiam bardzo łatwe i szybkie przepisy na ulubione przez większość nas letnie przysmaki. Obiecujemy, że ich przygotowanie nie zajmie dłużej niż kwadrans!

WIĘCEJ
+7
2017-07-24

Wprowadź jarmuż do swojej diety!

Do niedawna w Polsce służył najczęściej do ozdabiania potraw. Jednak już w starożytności doceniano jego właściwości prozdrowotne. Mowa o jarmużu. Zasługuje on na szczególną uwagę ze względu na swoje wartości odżywcze, ale niestety jest jeszcze zbyt mało popularny w diecie Polaków.

WIĘCEJ
+15
2017-07-12

Naturalny doping... z buraka

Buraki zdobywają coraz większe uznanie wśród sportowców. I nie bez powodu. Co możemy zyskać po wypiciu buraczanego drinka? W jakiej ilości powinniśmy spożywać sok z buraka? Na ile godzin przed wysiłkiem fizycznym? Podpowiadamy!

WIĘCEJ
+9
2017-06-02

Superfood. Jedzenie o niezwykłych mocach – przepisy

Całkiem niedawno pisaliśmy o bardzo popularnym w ostatnim czasie superfood, czyli – najkrócej rzecz ujmując – o produktach, które cechują się dużą zawartością cennych składników: witamin, składników mineralnych oraz antyoksydantów. O tym, jakie produkty zaliczają się do „superżywności”, możecie przeczytać tutaj. Dziś natomiast podajemy wam na tacy przepisy, dzięki którym łatwo wprowadzicie superfoods do swojej diety. A więc zaczynamy!

WIĘCEJ
+10
2017-04-27

Królik Bugs nie lubi tego. Marchew – całoroczna uczta dla zdrowia i podniebienia

Wbrew temu, co pokazują kreskówki Warner Brothers z Bugsem w roli głównej, króliki wcale nie przepadają za marchewką. Warzywo to posiada jednak tyle zdrowotnych właściwości, że jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i zbilansowaną dietę, marchew powinna być obowiązkowym punktem w Twoim planie żywieniowym.

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
-1
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ