+1
2017-12-28

Zregeneruj się z głową

Zima to szczególny okres, w którym wiele osób „ucieka w sport”, co jest oczywiście zjawiskiem fenomenalnym. Niewielu jednak wie, jak ważna przy tym jest odpowiednia regeneracja organizmu przed i po treningu. Dlatego dziś rozkładamy ten temat na czynniki pierwsze. 

WIĘCEJ
+3
2017-11-21

Czym grozi przedawkowanie witaminy D?

„Nieoficjalnie” można wyczytać, że maksymalna dzienna porcja witaminy D nie może przekroczyć 10 000 jednostek. Co się jednak stanie, jeśli przez dłuższy okres czasu będziemy zażywać dziennie 50 000 jednostek? Odpowiedź udzielamy na przykładzie pewnego brazylijskiego kulturysty.

WIĘCEJ
+9
2017-07-24

Trenuj jak Cristiano Ronaldo

Nie od dziś wiadomo, że Cristiano Ronaldo to tytan pracy. Pasja Portugalczyka do treningów sprawiła, że piłkarz razem z Nike wypuścił serię filmików, pokazujących nie tylko serie praktycznych ćwiczeń, ale również zawierających porady żywieniowe, regeneracyjne, motywacyjne oraz te dotyczące doboru właściwego sprzętu treningowego.

WIĘCEJ
+3
2017-06-01

Najlepsi na świecie wybrali Under Armour. A Ty?

„Uczynić sportowców lepszymi”. Tak właśnie brzmi dewiza Under Armour. Amerykański producent odzieży i obuwia sportowego to w tym momencie prawdopodobnie najprężniej rozwijająca się marka z tego sektora na świecie. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest bardzo prosta: Under Armour zna się na tym, co robi.

WIĘCEJ
+4
2017-05-25

Hit na lato w hurtowniasportowa.net!

Już za momencik, już za chwileczkę... Czas na piękne i (na pewno momentami) pełne beztroski letnie upalne dni! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich aktywnych pań przygotowaliśmy letni hit, który nawet przy największym skwarze pozwoli wam czerpać radość z codziennej aktywności sportowej.

WIĘCEJ
+4
2017-05-04

W Glasgow wyśpisz się podczas... treningu

Znalezienie chwili na sen w ciągu dnia jest zazwyczaj karkołomnym zadaniem. Czas na pracę, codzienne obowiązki, realizowanie pasji, zainteresowań i dość napięty terminarz powodują, że niekiedy trzeba skrócić czas na sen nawet w ciągu nocy. Chyba że mieszkasz w Glasgow. Wtedy możesz wybrać się na trening na siłowni, który polega na… spaniu.

WIĘCEJ
+3
2017-05-02

adidas Women pobudza kreatywność treningami dla kobiet z serii #HereToCreate

W Warszawie odbył się pierwszy trening z serii adidas Women #HereToCreate. Zajęcia fitness „Light it up!”, które poprowadziła Izabela Parszczyńska wraz ze sztabem wspierających ją trenerów, to dopiero początek niesamowitych wrażeń.

WIĘCEJ
+4
2017-04-11

Rezerwuj, płać i trenuj. Nowa funkcja Google pomoże prowadzić zdrowy styl życia

Google Reserve to najnowsza platforma, która pozwala znaleźć interesujące zajęcia fitness, treningi czy lekcje jogi w okolicy i natychmiast się na nie zarejestrować, a nawet z góry za nie zapłacić.

WIĘCEJ
+5
2017-03-29

Jedz, ruszaj się, myśl i odpoczywaj. Aplikacja All Day od adidasa dla aktywnych kobiet

adidas wprowadza nową aplikację fitness dla kobiet inspirowaną przez sport. „All Day” to propozycja wykraczająca jednak poza ramy sportu. Ma dostarczyć niezbędnej wiedzy i inspiracji wokół czterech kluczowych dziedzin życia: ruchu, odżywiania, myślenia i odpoczynku.

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
-1
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ