+6
2017-05-09

Stan Smith w wersji artystycznej. Buty Tennis Hu Icons od adidasa i Pharrella

Współpraca z Pharrellem Williamsem to już stały element kolekcji adidas Originals. Tym razem amerykański wokalista wziął się za bary ze sportem. Efekt? Tennis Hu – w całości zaprojektowany przez artystę i zmodernizowany but tenisowy, który czerpie z ikonicznego i klasycznego modelu Stan Smith.

WIĘCEJ
+5
2017-01-29

Magiczny numer 23. Specjalne buty dla Sereny Williams od Nike i Jordan Brand

Z okazji 23. triumfu Sereny Williams w Wielkim Szlemie, dzięki któremu pobiła ona rekord Ery Open, NikeCourt i Jordan Brand zaprezentowali ulubione buty tenisistki w specjalnej wersji.

WIĘCEJ
+2
2017-01-03

Tenis w blasku elegancji i zabawy. Kolekcja adidasa na Australian Open 2017

Kobiecy tenis – prócz walorów czysto sportowych – posiada również wdzięk i estetykę. Pierwszy turniej Wielkiego Szlema w nowym sezonie odbędzie się w samym środku australijskiego lata, zatem trudno dziwić się adidasowi, który zaprezentował właśnie specjalną kolekcję na Australian Open 2017. Na kortach w Melbourne jej ambasadorkami będą dwie świetne tenisistki: Caroline Woźniacki i Garbine Muguruza.

WIĘCEJ
0
2016-09-29

Znajdź cel i skup się na grze. Z.N.E. Hoodie od adidas Athletics

Przesłanie jest proste. Skup się na grze. I na zadaniu, które masz do wykonania. adidas Z.N.E. Hoodie ma zapewnić sportowcom pełną koncentrację już od momentu pobudki.

WIĘCEJ
Polski tenis na... Mauritiusie (cz. II)
-1
2016-05-15

Polski tenis na... Mauritiusie (cz. II)

Uczył gry w tenisa w Madrycie i Maladze, by po zakończeniu studiów wyjechać w tym samym celu na... Mauritius. Na rajskiej wyspie, pośród palm, oceanu i surferów, przebywał przez siedem miesięcy. Po powrocie założył Akademię Tenisa V Szlem, która działa już od ponad dwóch lat. Oto druga część rozmowy z Danielem Ignatowiczem - o tym, czy tenis jest drogim i elitarnym sportem, jak na przestrzeni lat zmieniły się tenisowe treningi i dlaczego na Mauritiusie bywa... nudno.

WIĘCEJ
Polski tenis na... Mauritiusie (cz. I)
+1
2016-05-11

Polski tenis na... Mauritiusie (cz. I)

Uczył gry w tenisa w Madrycie i Maladze, by po zakończeniu studiów wyjechać w tym samym celu na... Mauritius. Na rajskiej wyspie, pośród palm, oceanu i surferów, przebywał przez siedem miesięcy. Po powrocie założył Akademię Tenisa V Szlem, która działa już od ponad dwóch lat. Oto pierwsza część rozmowy z Danielem Ignatowiczem - o błędach młodości, spełnianiu marzeń i maurytyjskim raju, który okazał się mniej przekonujący niż tenis w Polsce.

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
-1
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ