+6
2017-05-09

Stan Smith w wersji artystycznej. Buty Tennis Hu Icons od adidasa i Pharrella

Współpraca z Pharrellem Williamsem to już stały element kolekcji adidas Originals. Tym razem amerykański wokalista wziął się za bary ze sportem. Efekt? Tennis Hu – w całości zaprojektowany przez artystę i zmodernizowany but tenisowy, który czerpie z ikonicznego i klasycznego modelu Stan Smith.

WIĘCEJ
+4
2017-05-04

W Glasgow wyśpisz się podczas... treningu

Znalezienie chwili na sen w ciągu dnia jest zazwyczaj karkołomnym zadaniem. Czas na pracę, codzienne obowiązki, realizowanie pasji, zainteresowań i dość napięty terminarz powodują, że niekiedy trzeba skrócić czas na sen nawet w ciągu nocy. Chyba że mieszkasz w Glasgow. Wtedy możesz wybrać się na trening na siłowni, który polega na… spaniu.

WIĘCEJ
+3
2017-04-25

Co można stworzyć z 11 plastikowych butelek?

adidas i Parley odpowiadają: nowoczesne buty biegowe. Najnowszy projekt zamiany zagrażających środowisku materiałów w sprzęt sportowy obejmuje trzy modele obuwia biegowego UltraBOOST. A wszystko z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Światowego Dnia Oceanów.

WIĘCEJ
+4
2017-04-23

CR7 wkracza ze swoją kolekcją do świata mody

Cristiano Ronaldo jest dziś kimś więcej niż piłkarzem – jest częścią popkultury, a jego wpływ wykracza daleko poza sport i współpracę z Nike. Cristiano może po prostu sprzedawać niemal wszystko. Nie wyłączając własnej kolekcji ubrań CR7 Denim, która ujrzy światło dzienne 1 czerwca.

WIĘCEJ
+5
2017-04-19

adidas Futurecraft 4D, czyli... kolejne wcielenie Terminatora

Druga część „Terminatora” powraca po latach jako wielka inspiracja dla najbardziej zaawansowanych technologicznie butów biegowych. adidas Futurecraft 4D mają być zaczątkiem kolejnej rewolucji.

WIĘCEJ
+5
2017-03-29

Jedz, ruszaj się, myśl i odpoczywaj. Aplikacja All Day od adidasa dla aktywnych kobiet

adidas wprowadza nową aplikację fitness dla kobiet inspirowaną przez sport. „All Day” to propozycja wykraczająca jednak poza ramy sportu. Ma dostarczyć niezbędnej wiedzy i inspiracji wokół czterech kluczowych dziedzin życia: ruchu, odżywiania, myślenia i odpoczynku.

WIĘCEJ
+7
2017-03-25

Dziewczynki są zrobione z... plotek i marmolady?

Według jednej z rosyjskich piosenek dla dzieci, dziewczynki „zrobione” są z plotek, kwiatków, dzwoneczków i… marmolady. Nike wykorzystuje ten motyw w najnowszej kampanii reklamowej, zmieniając banał w rzeczywistość.

WIĘCEJ
+5
2017-03-07

Modelki plus size wracają w nowej kolekcji Nike dla kobiet

Najnowsza kolekcje Nike Plus Size dowodzi, że ubiegłoroczna kampania reklamowa Nike z udziałem modelek plus size była jedynie zapowiedzią znacznie szerszych działań.

WIĘCEJ
+5
2017-01-29

Magiczny numer 23. Specjalne buty dla Sereny Williams od Nike i Jordan Brand

Z okazji 23. triumfu Sereny Williams w Wielkim Szlemie, dzięki któremu pobiła ona rekord Ery Open, NikeCourt i Jordan Brand zaprezentowali ulubione buty tenisistki w specjalnej wersji.

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
-1
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ