+1
2017-12-28

Zregeneruj się z głową

Zima to szczególny okres, w którym wiele osób „ucieka w sport”, co jest oczywiście zjawiskiem fenomenalnym. Niewielu jednak wie, jak ważna przy tym jest odpowiednia regeneracja organizmu przed i po treningu. Dlatego dziś rozkładamy ten temat na czynniki pierwsze. 

WIĘCEJ
+10
2017-07-24

Trenuj jak Cristiano Ronaldo

Nie od dziś wiadomo, że Cristiano Ronaldo to tytan pracy. Pasja Portugalczyka do treningów sprawiła, że piłkarz razem z Nike wypuścił serię filmików, pokazujących nie tylko serie praktycznych ćwiczeń, ale również zawierających porady żywieniowe, regeneracyjne, motywacyjne oraz te dotyczące doboru właściwego sprzętu treningowego.

WIĘCEJ
+4
2017-05-04

W Glasgow wyśpisz się podczas... treningu

Znalezienie chwili na sen w ciągu dnia jest zazwyczaj karkołomnym zadaniem. Czas na pracę, codzienne obowiązki, realizowanie pasji, zainteresowań i dość napięty terminarz powodują, że niekiedy trzeba skrócić czas na sen nawet w ciągu nocy. Chyba że mieszkasz w Glasgow. Wtedy możesz wybrać się na trening na siłowni, który polega na… spaniu.

WIĘCEJ
+6
2017-02-14

Człowiek, który znalazł patent na hantle

Co można zrobić w dniu św. Walentego? Przygotować romantyczną kolację przy świecach, wyjątkowy prezent, obdarować ukochaną bukietem kwiatów albo... opatentować wynalezione przez siebie hantle. Tak jak przed laty zrobił to George Barker Windship.

WIĘCEJ
+4
2017-01-16

„W formie przez cały rok”: tydzień z treningiem dla mężczyzn

Przed tygodniem ruszyliśmy z cyklem „W formie przez cały rok”, w którym prezentujemy – i będziemy czynić to regularnie – sposoby na utrzymanie doskonałej kondycji. Prócz treningowych porad bierzemy również pod lupę sprzęt i nowinki technologiczne, przygotowujemy specjalnie dla Ciebie wybrane produkty w wyjątkowych cenach i odpowiadamy na Twoje pytania. Zgodnie z dobrymi obyczajami panie miały pierwszeństwo. Dziś zmieniamy szyld i jedziemy dalej. Nadal pozostajemy w tematyce treningowej, tyle że do głosu dochodzą mężczyźni.

WIĘCEJ
0
2016-09-25

Dlaczego Ultrafast Flyknit nadają się do crossfitu?

Pierwsze wrażenie, jakie sprawiają buty Nike Train Ultrafast Flyknit, to unikalność i styl. Jednak ich niepowtarzalna konstrukcja kryje w sobie wiele innowacyjnych technologii, które stworzono z myślą o crossficie. Dlaczego, zdaniem ich twórców, nadają się idealnie do uprawiania tej dyscypliny sportu?

WIĘCEJ
0
2016-09-22

Nike Train Ultrafast Flyknit. Siła, szybkość i precyzja zamknięte w jednym bucie

Ultrafast Flyknit to najnowsze, najlżejsze i najszybsze buty treningowe w repertuarze Nike. Zaprojektowane pod kątem szybkości, wsparcia i sportowej wszechstronności, łączą w sobie formę i funkcjonalność z doskonałym skutkiem.

WIĘCEJ
+4
2016-08-19

Żele energetyczne. Zastrzyk energii podczas treningu

Podczas treningu trwającego 60-90 minut dochodzi do zużycia zapasów glikogenu, co rzutuje na dalszą aktywność - odczuwa się spadek sił i wydolności. Dlatego niezbędny jest dodatkowy zastrzyk energii. Organizmowi należy zapewnić źródło łatwo przyswajalnych węglowodanów, w formie, która nie obciąży przewodu pokarmowego i nie utrudni dalszego treningu. Można tego dokonać za pomocą żeli energetycznych. Na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

WIĘCEJ
0
2016-08-10

Trening dla mężczyzn: 8 sposobów na przysiady/squaty

W kolejnym odcinku filmów treningowych dla mężczyzn prezentujemy 8 sposobów na przysiady/squaty. - Przygotowałem dla Was mieszankę ćwiczeń: od przysiadu klasycznego, przez przysiad z wykorzystaniem krzesła, aż po przysiady z hantlami i sztangą - pisze instruktor fitness Paweł Lepa.

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
-1
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ