• +1
  2017-12-28

  Zregeneruj się z głową

  Zima to szczególny okres, w którym wiele osób „ucieka w sport”, co jest oczywiście zjawiskiem fenomenalnym. Niewielu jednak wie, jak ważna przy tym jest odpowiednia regeneracja organizmu przed i po treningu. Dlatego dziś rozkładamy ten temat na czynniki pierwsze. 

  WIĘCEJ
  trening siłownia posiłek potreningowy posiłek przedtreningowy regeneracja
 • +7
  2017-07-24

  Trenuj jak Cristiano Ronaldo

  Nie od dziś wiadomo, że Cristiano Ronaldo to tytan pracy. Pasja Portugalczyka do treningów sprawiła, że piłkarz razem z Nike wypuścił serię filmików, pokazujących nie tylko serie praktycznych ćwiczeń, ale również zawierających porady żywieniowe, regeneracyjne, motywacyjne oraz te dotyczące doboru właściwego sprzętu treningowego.

  WIĘCEJ
  Cristiano Ronaldo trening Nike
 • +4
  2017-05-04

  W Glasgow wyśpisz się podczas... treningu

  Znalezienie chwili na sen w ciągu dnia jest zazwyczaj karkołomnym zadaniem. Czas na pracę, codzienne obowiązki, realizowanie pasji, zainteresowań i dość napięty terminarz powodują, że niekiedy trzeba skrócić czas na sen nawet w ciągu nocy. Chyba że mieszkasz w Glasgow. Wtedy możesz wybrać się na trening na siłowni, który polega na… spaniu.

  WIĘCEJ
  trening dla kobiet trening dla mężczyzn drzemka na siłowni sen spalanie kalorii
 • +6
  2017-02-14

  Człowiek, który znalazł patent na hantle

  Co można zrobić w dniu św. Walentego? Przygotować romantyczną kolację przy świecach, wyjątkowy prezent, obdarować ukochaną bukietem kwiatów albo... opatentować wynalezione przez siebie hantle. Tak jak przed laty zrobił to George Barker Windship.

  WIĘCEJ
  kalendarium Sportowego Bloga hantle wynalazki George Barker Windship
 • +4
  2017-01-16

  „W formie przez cały rok”: tydzień z treningiem dla mężczyzn

  Przed tygodniem ruszyliśmy z cyklem „W formie przez cały rok”, w którym prezentujemy – i będziemy czynić to regularnie – sposoby na utrzymanie doskonałej kondycji. Prócz treningowych porad bierzemy również pod lupę sprzęt i nowinki technologiczne, przygotowujemy specjalnie dla Ciebie wybrane produkty w wyjątkowych cenach i odpowiadamy na Twoje pytania. Zgodnie z dobrymi obyczajami panie miały pierwszeństwo. Dziś zmieniamy szyld i jedziemy dalej. Nadal pozostajemy w tematyce treningowej, tyle że do głosu dochodzą mężczyźni.

  WIĘCEJ
  W formie przez cały rok porady treningowe trening dla mężczyzn
 • 0
  2016-09-25

  Dlaczego Ultrafast Flyknit nadają się do crossfitu?

  Pierwsze wrażenie, jakie sprawiają buty Nike Train Ultrafast Flyknit, to unikalność i styl. Jednak ich niepowtarzalna konstrukcja kryje w sobie wiele innowacyjnych technologii, które stworzono z myślą o crossficie. Dlaczego, zdaniem ich twórców, nadają się idealnie do uprawiania tej dyscypliny sportu?

  WIĘCEJ
  buty treningowe Nike Train Ultrafast Flyknit crossfit trening dla mężczyzn
 • 0
  2016-09-22

  Nike Train Ultrafast Flyknit. Siła, szybkość i precyzja zamknięte w jednym bucie

  Ultrafast Flyknit to najnowsze, najlżejsze i najszybsze buty treningowe w repertuarze Nike. Zaprojektowane pod kątem szybkości, wsparcia i sportowej wszechstronności, łączą w sobie formę i funkcjonalność z doskonałym skutkiem.

  WIĘCEJ
  buty treningowe Nike Train Ultrafast Flyknit Nike Training Cristiano Ronaldo
 • +4
  2016-08-19

  Żele energetyczne. Zastrzyk energii podczas treningu

  Podczas treningu trwającego 60-90 minut dochodzi do zużycia zapasów glikogenu, co rzutuje na dalszą aktywność - odczuwa się spadek sił i wydolności. Dlatego niezbędny jest dodatkowy zastrzyk energii. Organizmowi należy zapewnić źródło łatwo przyswajalnych węglowodanów, w formie, która nie obciąży przewodu pokarmowego i nie utrudni dalszego treningu. Można tego dokonać za pomocą żeli energetycznych. Na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

  WIĘCEJ
  dieta sportowca żele energetyczne suplementy diety
 • 0
  2016-08-10

  Trening dla mężczyzn: 8 sposobów na przysiady/squaty

  W kolejnym odcinku filmów treningowych dla mężczyzn prezentujemy 8 sposobów na przysiady/squaty. - Przygotowałem dla Was mieszankę ćwiczeń: od przysiadu klasycznego, przez przysiad z wykorzystaniem krzesła, aż po przysiady z hantlami i sztangą - pisze instruktor fitness Paweł Lepa.

  WIĘCEJ
  trening dla mężczyzn 8 sposobów na przysiady squaty hantle sztanga

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit

+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A

0
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain

+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano

ZOBACZ WSZYSTKIE