+1
2018-01-05

Rowerem na dach świata

Miasteczko Leh w Indiach i przełęcz Khardung La dzieli 40-kilometrowa droga i 1800 metrów przewyższczenia. 50% mniej tlenu niż w warunkach normalnych, czterech śmiałków i tyleż samo rowerów. Kto wygrał morderczy wyścig?

WIĘCEJ
+1
2017-09-26

Ranking dla początkujących, czyli jaki sport uprawiać?

Przedstawiamy krótki ranking sportów, które z jednej strony nie wymagają od nas zbyt wielkiego poświęcenia, jednak z drugiej ich regularne uprawianie wywoła pozytywne skutki dla naszego organizmu. Który sport wybieracie?

WIĘCEJ
+2
2017-09-13

Polak, który jako pierwszy przepłynął Bałtyk wpław

Ma 26 lata, a przed sobą mnóstwo pomysłów, marzeń i celów do zrealizowania. Niedawno zrealizował kolejne – jako pierwszy człowiek w historii przepłynął Morze Bałtyckie wpław. Sebastian Karaś – Polak, reprezentant kraju, nasz rodzimy Aquaman i Hydroman w jednym!

WIĘCEJ
+2
2017-08-30

Niezwykła historia Syryjskiej pływaczki

Yusra Mardini ma zaledwie 19 lat i chociaż nie pływa tak szybko jak czołowe zawodniczki świata, to zdecydowanie dorównuje im popularnością. Młoda dziewczyna ponad miesiąc temu wystartowała w pływackich mistrzostwach świata w Budapeszcie, gdzie praktycznie okupowała ostatnie lokaty na listach startowych. Znamiennym jest tu jednak fakt, że zanim Yusra wystartowała w tak elitarnej imprezie, tygodniami tułała się po Europie, często sypiając na budapeszteńskim dworcu kolejowym!

WIĘCEJ
+2
2017-08-08

Jak przezwyciężyć kryzys w czasie wędrówki?

Góry w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Nie ma sensu rozwodzić się tu dlaczego – po prostu ten fakt należy zaakceptować. Niestety, często tacy „niedzielni turyści” nieznający jeszcze możliwości własnego organizmu źle planują trasy – a potem robi się nieprzyjemnie. Podpowiadamy, co zrobić, kiedy przecenimy siły na zamiary i jak w tej sytuacji sobie poradzić.

WIĘCEJ
0
2017-08-04

Bieganie w górach. Jaki sprzęt wybrać? (cz. 1)

Bieganie po górskich ścieżkach to temat, do którego trzeba podejść z rozsądkiem. Dlatego do tematu górskiego biegania należy podejść z szacunkiem i zawsze mierzyć siły na zamiary oraz posiadać odpowiednie zaplecze sprzętowe. Jakie?

WIĘCEJ
+2
2017-08-01

Jak umilić dziecku pobyt nad wodą?

W okresie urlopowym wielu z nas wybiera się nad wodę - nad morze, nad jezioro. W pewnym momencie przychodzi taki czas, że zabieramy tam również swoje pociechy. O ile dorośli zawsze znajdą temat do rozmów, to dzieci mogą się czasami po prostu... nudzić. Przedstawiamy kilka akcesoriów plażowych i pływackich, aby uczynić im pobyt nad wodą bardziej atrakcyjnym.

WIĘCEJ
+2
2017-07-27

Jak spakować plecak w wakacyjną podróż?

Pakowanie plecaka na wakacyjną podróż czy nawet jednodniową wycieczkę to wbrew pozorom bardzo ważny proces. Od tego zależy nasze poczucie komfortu i zdrowie. Podpowiadamy, jak optymalnie spakować plecak, aby wyszło wam to na dobre.

WIĘCEJ
+1
2017-07-25

Moda plażowa, czyli co zabrać ze sobą na wakacje nad morzem?

Lipiec powoli zmierza ku końcowi i na scenę wejdą gorące – miejmy nadzieję – dni sierpnia. Czyli okres urlopowy w pełni. Wielu z nas planuje wypoczynek nad polskim morzem lub za granicą, wybierając pewną i sprawdzoną pogodę. Niezależnie od obranego kierunku, doradzamy, co musi znaleźć się w waszej torbie podróżnej, by bezproblemowo cieszyć się wypoczynkiem.  

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
-1
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ