• +1
  2017-12-26

  Trendy dietetyczne na rok 2018

  Wraz z nadejściem nowego roku wiele osób decyduje się na cudowne diety, obiecujące równie cudowne rezultaty. Niestety, większość z nich to mit, chwytliwe hasło reklamowe, które ze zdrowym odżywianiem nie ma nic wspólnego.

  WIĘCEJ
  dieta dieta sportowca zdrowe odżywianie postanowienia noworoczne 2018
 • +4
  2017-11-24

  Jak wspomóc się dietą podczas kontuzji?

  Kontuzje są częstym dodatkiem do sportowej aktywności. Prawidłowo zbilansowana dieta, dostarczająca wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach i proporcjach, wzmacnia organizm i tym samym obniża ryzyko wystąpienia urazu.

  WIĘCEJ
  kontuzje dieta porady żywieniowe porady dietetyczne
 • +7
  2017-11-03

  Mleczny dylemat

  „Pij mleko będziesz wielki” czy „mleko tylko dla cielaczków”? Czy dorosły człowiek powinien pić mleko? Czy picie mleka powinno nam pomóc czy raczej może zaszkodzić? Jak działa na organizm sportowca? Na te i wiele innych „mlecznych” pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule! 

  WIĘCEJ
  mleko dieta dieta sportowca przepisy
 • +6
  2017-10-04

  Co jeść po treningu? [PORADY]

  Odpowiednio zbilansowane posiłki około treningowe wpływają na wydolność, poziom energii, odczucie komfortu podczas wykonywanych ćwiczeń, odpowiednie wykorzystanie energii, rekompozycję sylwetki oraz czas regeneracji. Co jeść po treningu i o jakiej porze? Podpowiadamy.

  WIĘCEJ
  trening dieta dieta sportowca posiłek potreningowy
 • +5
  2017-09-26

  Sezon na dynię – praktyczne przepisy

  Zaczynamy sezon na dynię! Chyba nie ma warzywa, które kojarzyłoby się z jesienią bardziej niż dynia. Czym charakteryzują się owoce dyni? Kto powinien zwrócić szczególną uwagę, na uwzględnienie dyni w swojej diecie? I wreszcie – jak pomysłowo wkomponować ją do swojego menu?

  WIĘCEJ
  dynia dieta porady dietetyczne przepisy dieta sportowca
 • +5
  2017-09-12

  Warzywno-owocowy dylemat rodziców aktywnych dzieci

  Zaczął się rok szkolny. Przed nami nowy sezon w szkółkach i klubach sportowych. To zatem dobry moment na przeanalizowanie menu naszych pociech.

  WIĘCEJ
 • +15
  2017-07-12

  Naturalny doping... z buraka

  Buraki zdobywają coraz większe uznanie wśród sportowców. I nie bez powodu. Co możemy zyskać po wypiciu buraczanego drinka? W jakiej ilości powinniśmy spożywać sok z buraka? Na ile godzin przed wysiłkiem fizycznym? Podpowiadamy!

  WIĘCEJ
  dieta dieta sportowca porady żywieniowe
 • +5
  2017-06-29

  Grillowanie, alkohol, olej kokosowy – fakty i mity

  Dziś odpowiem na pytania, które w ostatnim czasie powtarzają się w moim gabinecie najczęściej. Jak potrawy z grilla wpływają na nasze zdrowie? Czy alkohol tuczy? Czy olej koksowy aby na pewno jest „lekiem na całe zło”?

  WIĘCEJ
  dieta dietetyczne fakty i mity odżywianie grill alkohol olej kokosowy
 • +3
  2017-06-05

  Lanie wody

  Woda to my – jesteśmy zbudowani z wody i to ona jest naszym paliwem. Dla zapewnienia prawidłowego przebiegu procesów życiowych ważne jest stałe dostarczanie wody do organizmu. Ile? To zależy...

  WIĘCEJ
  porady żywieniowe woda nawadnianie napoje dieta sportowca

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit

+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A

0
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain

+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano

ZOBACZ WSZYSTKIE