+2
2017-08-08

Jak przezwyciężyć kryzys w czasie wędrówki?

Góry w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Nie ma sensu rozwodzić się tu dlaczego – po prostu ten fakt należy zaakceptować. Niestety, często tacy „niedzielni turyści” nieznający jeszcze możliwości własnego organizmu źle planują trasy – a potem robi się nieprzyjemnie. Podpowiadamy, co zrobić, kiedy przecenimy siły na zamiary i jak w tej sytuacji sobie poradzić.

WIĘCEJ
+2
2017-08-01

Jak umilić dziecku pobyt nad wodą?

W okresie urlopowym wielu z nas wybiera się nad wodę - nad morze, nad jezioro. W pewnym momencie przychodzi taki czas, że zabieramy tam również swoje pociechy. O ile dorośli zawsze znajdą temat do rozmów, to dzieci mogą się czasami po prostu... nudzić. Przedstawiamy kilka akcesoriów plażowych i pływackich, aby uczynić im pobyt nad wodą bardziej atrakcyjnym.

WIĘCEJ
+2
2017-07-27

Jak spakować plecak w wakacyjną podróż?

Pakowanie plecaka na wakacyjną podróż czy nawet jednodniową wycieczkę to wbrew pozorom bardzo ważny proces. Od tego zależy nasze poczucie komfortu i zdrowie. Podpowiadamy, jak optymalnie spakować plecak, aby wyszło wam to na dobre.

WIĘCEJ
+1
2017-07-25

Moda plażowa, czyli co zabrać ze sobą na wakacje nad morzem?

Lipiec powoli zmierza ku końcowi i na scenę wejdą gorące – miejmy nadzieję – dni sierpnia. Czyli okres urlopowy w pełni. Wielu z nas planuje wypoczynek nad polskim morzem lub za granicą, wybierając pewną i sprawdzoną pogodę. Niezależnie od obranego kierunku, doradzamy, co musi znaleźć się w waszej torbie podróżnej, by bezproblemowo cieszyć się wypoczynkiem.  

WIĘCEJ
-1
2017-07-17

Słońce pod kontrolą. Jak chronić się przed szkodliwym promieniowaniem?

Pogoda tego lata jest wyjątkowo kapryśna – na niebie albo królują ciężkie chmury, albo świeci intensywne słońce! W związku z tym ciężko jest zaplanować urlop, gdyż nie wiadomo, z jaką pogodą przyjdzie się nam zmierzyć podczas wypoczynku. Załóżmy, że skoro jest lato, to musi być słońce! I właśnie o wam opowiemy – o słoneczku i ochronie przed jego „ognistym pocałunkiem”.

WIĘCEJ
+4
2017-07-11

Porady: jakie buty trekkingowe wybrać?

Firm produkujących obuwie trekkingowe jest multum – każdy, kto kiedykolwiek kupował buty na górskie wyprawy doskonale wie, że naprawdę jest w czym wybierać. Problem pojawia się w momencie decyzyjnym - które wybrać, aby były najlepsze i najbardziej uniwersalne.

WIĘCEJ
0
2017-07-03

O czym musisz wiedzieć, wybierając się na górski szlak?

Góry nocą a za dnia to dwie różne bajki – jakbyś przemierzał dwie zupełnie inne planety. Warunki w ciągu dnia bardzo mocno różnią się od uwarunkowań panujących po zmroku. Przede wszystkim zmienia się widoczność, ale także warunki termiczne. Podpowiadamy, jak bezpiecznie przygotować się do letnich wędrówek po szczytach.

WIĘCEJ
+5
2017-05-30

„Jestem kleszczem... zwykłym leszczem!”. Jak chronić się przed tymi pajęczakami?

Łagodne zimy spowodowały, że kleszczowy sezon zaczyna się już w marcu i trwa do listopada. Podpowiadamy, gdzie szczególnie należy uważać na te pajęczaki podczas codziennej aktywności oraz jak się przed nimi chronić. 

WIĘCEJ
0
2016-12-13

Regeneracja sportowca: jak naładować baterie w przerwie między sezonami?

Spróbuj innych dyscyplin sportu, nie przesadzaj z aktywnością, czuwaj nad dietą i pobaw się w kuchni. Jak właściwie zregenerować organizm w przerwie między sezonami i startami?

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
-1
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ