+1
2017-12-26

Trendy dietetyczne na rok 2018

Wraz z nadejściem nowego roku wiele osób decyduje się na cudowne diety, obiecujące równie cudowne rezultaty. Niestety, większość z nich to mit, chwytliwe hasło reklamowe, które ze zdrowym odżywianiem nie ma nic wspólnego.

WIĘCEJ
+4
2017-11-24

Jak wspomóc się dietą podczas kontuzji?

Kontuzje są częstym dodatkiem do sportowej aktywności. Prawidłowo zbilansowana dieta, dostarczająca wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach i proporcjach, wzmacnia organizm i tym samym obniża ryzyko wystąpienia urazu.

WIĘCEJ
+7
2017-11-03

Mleczny dylemat

„Pij mleko będziesz wielki” czy „mleko tylko dla cielaczków”? Czy dorosły człowiek powinien pić mleko? Czy picie mleka powinno nam pomóc czy raczej może zaszkodzić? Jak działa na organizm sportowca? Na te i wiele innych „mlecznych” pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule! 

WIĘCEJ
+6
2017-10-04

Co jeść po treningu? [PORADY]

Odpowiednio zbilansowane posiłki około treningowe wpływają na wydolność, poziom energii, odczucie komfortu podczas wykonywanych ćwiczeń, odpowiednie wykorzystanie energii, rekompozycję sylwetki oraz czas regeneracji. Co jeść po treningu i o jakiej porze? Podpowiadamy.

WIĘCEJ
+5
2017-09-26

Sezon na dynię – praktyczne przepisy

Zaczynamy sezon na dynię! Chyba nie ma warzywa, które kojarzyłoby się z jesienią bardziej niż dynia. Czym charakteryzują się owoce dyni? Kto powinien zwrócić szczególną uwagę, na uwzględnienie dyni w swojej diecie? I wreszcie – jak pomysłowo wkomponować ją do swojego menu?

WIĘCEJ
+5
2017-09-12

Warzywno-owocowy dylemat rodziców aktywnych dzieci

Zaczął się rok szkolny. Przed nami nowy sezon w szkółkach i klubach sportowych. To zatem dobry moment na przeanalizowanie menu naszych pociech.

WIĘCEJ
+7
2017-07-24

Wprowadź jarmuż do swojej diety!

Do niedawna w Polsce służył najczęściej do ozdabiania potraw. Jednak już w starożytności doceniano jego właściwości prozdrowotne. Mowa o jarmużu. Zasługuje on na szczególną uwagę ze względu na swoje wartości odżywcze, ale niestety jest jeszcze zbyt mało popularny w diecie Polaków.

WIĘCEJ
+15
2017-07-12

Naturalny doping... z buraka

Buraki zdobywają coraz większe uznanie wśród sportowców. I nie bez powodu. Co możemy zyskać po wypiciu buraczanego drinka? W jakiej ilości powinniśmy spożywać sok z buraka? Na ile godzin przed wysiłkiem fizycznym? Podpowiadamy!

WIĘCEJ
+9
2017-07-05

Dieta sportowca – co powinniśmy jeść po treningu?

Wybierając się na trening zastanawiamy się nad tym, co spożyjemy, by nie czuć dyskomfortu podczas ćwiczeń. Musimy jednak pamiętać, że praca związana z naszą sylwetką nie kończy się wraz z wyjściem z sali treningowej. Przemiany następują jeszcze wiele godzin po jego zakończeniu. Dlatego tak ważne jest pilnowanie posiłków również po zakończeniu ćwiczeń.

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
-1
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ