+4
2017-01-16

„W formie przez cały rok”: tydzień z treningiem dla mężczyzn

Przed tygodniem ruszyliśmy z cyklem „W formie przez cały rok”, w którym prezentujemy – i będziemy czynić to regularnie – sposoby na utrzymanie doskonałej kondycji. Prócz treningowych porad bierzemy również pod lupę sprzęt i nowinki technologiczne, przygotowujemy specjalnie dla Ciebie wybrane produkty w wyjątkowych cenach i odpowiadamy na Twoje pytania. Zgodnie z dobrymi obyczajami panie miały pierwszeństwo. Dziś zmieniamy szyld i jedziemy dalej. Nadal pozostajemy w tematyce treningowej, tyle że do głosu dochodzą mężczyźni.

WIĘCEJ
+3
2017-01-09

„W formie przez cały rok”: tydzień z treningiem dla kobiet

Porady, ciekawostki, filmy treningowe, czat na żywo, spotkanie z naszą ekspertką – tak jak zapowiadaliśmy, ruszamy z akcją „W formie przez cały rok”, w ramach której w najbliższym czasie będziemy tydzień w tydzień podrzucać wskazówki, jak pozostać w dobrej kondycji przez okrągłe 12 miesięcy. Zaczynamy od tygodnia z treningiem dla kobiet.

WIĘCEJ
+1
2016-09-19

#wspolnamotywacja: Trening uzależnia od endorfin. Zacznij dzisiaj!

Wspomagają krążenie krwi i mają wielki wpływ na funkcjonowanie Twojego mózgu. Ich obecność poprawia pamięć, koncentrację i zwiększa zdolności do nieszablonowego myślenia. Wzmacniają układ immunologiczny, a zatem odporność na wszelkie infekcje. Hamują proces starzenia się tkanek i pozwalają dłużej zachować zdrowy wygląd skóry. Endorfiny - codzienna dawka euforii i szczęścia, dla której warto zacząć treningi!

WIĘCEJ
0
2016-08-20

Na wiosnę, lato, jesień i zimę. Koszulki termoaktywne i ich rodzaje

Kiedy używać odzieży termoaktywnej? Jakie rodzaje koszulek termoaktywnych znajdują się na rynku? I czym różnią się od "zwykłych" koszulek?

WIĘCEJ
+3
2016-07-27

ABC treningu dla mężczyzn: jak poprawnie wykonywać przysiady/squaty?

Wykonujemy je dziesiątki razy podczas różnych zajęć na co dzień, dlatego niemal każdy wie, jak wykonać naturalny przysiad. Jak natomiast wygląda przysiad w stylu treningowym? W kolejnym odcinku treningowego abecadła dla mężczyzn instruktor fitness i trener personalny Paweł Lepa pokazuje, jak w prawidłowy sposób wykonywać przysiady/squaty.

WIĘCEJ
0
2016-07-03

ABC treningu: Jak prawidłowo robić pompki?

Wydawałoby się, że pompki to jedno z najprostszych ćwiczeń. Tymczasem wiele osób ma problemy z ich poprawnym wykonywaniem. Jak prawidłowo wykonywać jedno z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych w treningu ćwiczeń?

WIĘCEJ
Sztanga - przyjaciel każdego mężczyzny. Zobacz, jak wykorzystać ją w treningu
-1
2016-06-06

Sztanga - przyjaciel każdego mężczyzny. Zobacz, jak wykorzystać ją w treningu

Mimo że wybór sprzętu i ćwiczeń dla mężczyzn przyprawia o zawrót głowy, nic tak nie sprawdza się w pracy nad atletyczną sylwetką jak sprawdzona od lat sztanga. Trenuj trzy razy w tygodniu, dokładaj z czasem obciążenia i buduj swoje mięśnie w zaskakująco szybkim tempie.

WIĘCEJ
Ćwiczenia dla mężczyzn: treningowy zawrót głowy
0
2016-05-19

Ćwiczenia dla mężczyzn: treningowy zawrót głowy

Siłownia, squash i pływanie. CrossFit, bieganie, jazda na rowerze i ścianka wspinaczkowa. Możliwości wyboru treningu dla mężczyzn są bardzo szerokie i zróżnicowane. Sprawdź, co daje każdy z nich i który przyniesie Ci przyjemności i efekty, jakich oczekujesz.

WIĘCEJ
Krzesło, książki i butelki z wodą, czyli trening w domu
+1
2016-05-17

Krzesło, książki i butelki z wodą, czyli trening w domu

Używanie ciężarów i sprzętu, który znajduje się w siłowni, regularne treningi fitness, zumba, pilates i inne aktywności to bez wątpienia przyjemny i najszybszy sposób na uzyskanie zgrabnej sylwetki, mięśni i sprawności fizycznej. Jeśli z jakichś powodów nie możesz pozwolić sobie na taką aktywność, ćwicz w domu - istnieje wiele przedmiotów, które pozwolą uzyskać podobne korzyści bez ponoszenia nakładów finansowych i czasu.

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
-1
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ