Złoto dla Królewskich? Mamy przeciek koszulki Realu Madryt na nowy sezon

+5
2019-01-30

Portal Footy Headlines przedstawił pierwsze informacje na temat podstawowego kompletu strojów Realu Madryt na sezon 2019/2020. W nowej kampanii pierwsza koszulka Królewskich będzie oczywiście biała, a uzupełniać mają ją złote elementy, choć nie wyklucza się pojawienia się również czarnych dodatków.

To oczywiście nawiązanie do koszulki, którą adidas przygotował dla Los Blancos na sezon 2011/2012. Nowa koszulka zostanie zaprojektowana zgodnie z szablonem Adidasa na rok 2019, dlatego – w odróżnieniu od strojów sprzed ośmiu lat – nie będzie miała klasycznego kołnierzyka. Portal Footy Headlines twierdzi, że koszulkę wykończy standardowy, okrągły kołnierz. 

Koszulka z sezonu 2011/2012 to zdaniem kibiców jeden z najlepszych projektów w ostatnich latach. Warto przypomnieć, że w tamtej kampanii, która zapisała się w historii jako Liga Rekordów (między innymi z uwagi na zdobycie 100 punktów i strzelenie 121 goli, czego wcześniej nie dokonała żadna inna drużyna), klub zaprezentował również bardzo niecodzienny kolor trzeciego kompletu strojów – czerwony. Początkowo miał służyć tylko do gry w Lidze Mistrzów, ale piłkarze wielokrotnie wychodzili w nim na starcia w La Lidze. W kolejnych latach klub podążał za tym schematem, wypuszczając między innymi koszulki koloru zielonego, pomarańczowego, różowego czy szarego. W kolejnym sezonie trzeci komplet strojów ma być koloru miętowego. 

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+5
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: piłka nożna koszulki piłkarskie adidas adidas Football Footy Headlines Real Madryt
WRÓĆ