Nowy projekt butów adidas Originals: tradycja połączona z nowoczesnością

+1
2015-12-15

NMD - taką nazwę nosi innowacyjny projekt adidas Originals, który wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich uwielbiających miejskie wędrówki. Nowa koncepcja ma połączyć tradycję z nowoczesnością.

adidas Originals - buty

NMD to projekt stworzony na 2016 rok, w którym adidas łączy najlepsze sportowe tradycje marki z najnowszymi zdobyczami technologii. NMD to model butów zwanych sneakerami, w którym mariaż sportu i lifestyle'u ma być równie widoczny jak mieszanka dokonań z przeszłości z nieustannym patrzeniem w przyszłość, a całość dopełnia ciągłe pragnienie doświadczania. NMD to wyraz uznania dla innowacyjnych rozwiązań, które odwołują się jednak do bogatego dorobku niemieckiego producenta sprzętu sportowego.

W oczy rzuca się design modelu NMD, nawiązujący do progresywnego wyglądu butów treningowych i butów biegowych, które królowały w połowie lat 80-tych: Micro Pacer, Boston Super i Rising Star. Stylistyka każdego z nich, połączona z najnowocześniejszą technologią biegową, stała się fundamentem do stworzenia NMD. W butach tych połączono w śmiały sposób różnorodne kształty i materiały.

buty treningowe - konstrukcja

Środkową podeszwę butów wykonano w technologii BOOST. Na jej krawędzi znajdują się dwa sprężyste elementy z pianki EVA, które zwiększają odporność butów na uderzenia. Do stworzenia dolnej podeszwy w czarnym kolorze użyto mocnej i trwałej gumy TPU, natomiast cholewkę stworzono z innowacyjnego włókna Primeknit, które jest gwarancją wysokiego poziom stabilności, elastyczności i wytrzymałości.

NMD - adidas Originals

buty adidas Originals

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+1
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: buty biegowe buty treningowe adidas Originals lifestyle NMD sneakersy
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE