Klasyk w wersji współczesnej: adidas COPA 17

0
2016-12-19

Wersja na boisko, na sztuczne nawierzchnie oraz do gry na ulicy – tak w skrócie przedstawiają się kolejne buty piłkarskie od adidasa. Czyli model COPA 17 w biało-czerwonej kolorystyce charakterystycznej dla najnowszej kolekcji Red Limit.

Najświeższa kolekcja Red Limit ma jeszcze jedno oblicze – buty COPA 17, które również – tak jak modele X i ACE – przygotowano na potrzeby nowej serii obuwia w trzech wersjach: boiskowej, na sztuczne nawierzchnie oraz na ulicę. Wykonane w biało-czerwonych barwach buty to nowoczesna wersja niezniszczalnego klasyku w postaci Copa Mundial.

Na cholewce nie mogło zatem zabraknąć naturalnej skóry, a krótki język i specjalna wkładka mają zapewnić nie tylko odpowiedni komfort gry, ale i maksymalne dopasowanie buta do stopy. Lekka podeszwa z okrągłymi korkami to z kolei gwarancja stabilności i boiskowej szybkości.

W wersji CAGE do gry na sztucznych nawierzchniach dodano zamszowy materiał wokół palców – z myślą o trwałości obuwia, które podczas kontaktu z twardym podłożem jest bardziej narażone na zniszczenia.

Korki oraz turfy z serii COPA 17 Red Limit znajdziecie na hurtowniasportowa.net.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
0
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: buty piłkarskie Copa Mundial adidas Red Limit COPA 17 Red Limit
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE