Trzy kolory: niebieski. Najnowsza kolekcja butów piłkarskich Blue Blast od adidasa

+9
2017-01-26

Całkiem niedawno adidas zaprezentował przełomową kolekcję Red Limit, w której po raz pierwszy zaadaptował do butów piłkarskich technologię znaną dotychczas z butów biegowych. Po kolorze czerwonym czas na niebieski. I na kolejne pomysły. Najnowsza propozycja niemieckiego koncernu w postaci kolekcji Blue Blast zawiera modele X, ACE oraz MESSI.

Najważniejsza nowinka? W modelu ACE17+ PURECONTROL debiutuje system Purecut Sock i pianka BOOST.

Skarpetę w tym modelu zaprojektowano w sposób zapewniający optymalne dopasowanie, a elastyczność systemu pozwala również na doskonałą stabilizację. Cholewkę pokryto materiałem PRIMEKNIT, który podążą nawet za najbardziej skomplikowanymi ruchami stopy. Bardzo cienka powłoka gwarantuje z kolei przyczepność stopy do buta.

Kolejną nowością w ACE17 jest użycie technologii biegowej, o której już wspomnieliśmy. To pianka BOOST, dzięki której podeszwa pozwala odzyskać znaczną część energii zainwestowaną w każdy ruch na boisku.

Oprócz klasycznej wersji obuwia piłkarze i fani mogą liczyć na specjalne buty przeznaczone do gry… w klatkach. Wykonane są w niebiesko-różowej kolorystyce, posiadają technologie PRIMEKNIT oraz NON STOP GRIP, a rozciągliwy materiał i czarna taśmy EVA dają, kolejno, niezbędny komfortu ruchu i stabilizację. Nie mogło w nich zabraknąć pianki BOOST.

Uzupełnieniem tej części kolekcji jest wersja ACE17+ Street przeznaczona do ulicznych rozgrywek.

W najświeższej serii od adidas Football dostajemy również model X16 Blue Blast, w którym znajdziemy:

  • niebiesko-różową kolorystykę,
  • system NON STOP GRIP ułatwiający panowanie nad piłką,
  • technologię SOCK PURECUT, dzięki której można ukryć sznurowadła nierzadko utrudniające bardziej precyzyjne zagrania i strzały,
  • podeszwę SPRINTFRAME dla odpowiedniej stabilizacji stopy podczas nagłych zwrotów kierunku biegu.

Którzy piłkarze ze światowego topu będą występowali w modelu X16? Między innymi Gareth Bale, Luis Suarez i Thomas Mueller.

Trzecim, równie ważnym elementem kolekcji Blue Blast są buty stworzone wyłącznie dla pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki, Leo Messiego. adidas traktuje Argentyńczyka wyjątkowo przy każdej nadarzającej się okazji, więc i tym razem model MESSI16 pokaże się w nowej kolorystyce i ze sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi, które idą w parze z wyjątkowym stylem gry piłkarza.

MESSI 16 ma więc podeszwę odpowiadającą za stabilność ruchu podczas dryblingu i prowadzenia piłki, technologię AGILITYKNIT działającą w podobny sposób jak pianka BOOST – czyli zwracającą energię włożoną w każdy ruch, a także dwa systemy gwarantujące maksymalne dopasowanie buta do stopy.

Buty piłkarskie z kolekcji adidas Blue Blast w różnych wersjach ACE, X oraz MESSI możecie już dostać w naszym sklepie hurtowniasportowa.net.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+9
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: buty piłkarskie adidas Blue Blast ACE X MESSI
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE