Świeże wydanie butów biegowych ASICS fuzeX

0
2016-09-30

Nowe wydanie butów biegowych ASICS fuzeX to połączenie funkcjonalności i designu. Kolejna odsłona oferuje stylowe nadruki GRAPHIC PRINT, które nie tylko świetnie się prezentują, ale gwarantują również optymalną wentylację. Połączenie to stanowi sposób na efektowny i efektywny trening biegowy.

Buty biegowe ASICS fuzeX to efekt długich prac badawczych w Instytucie Sportu w Kobe. Projektanci chcieli stworzyć buty, które będą posiadać znane od lat standardy jakości produktów biegowych firmy, jednak w całkowicie nowym opakowaniu. Rezultat ich prac to fuzeX, będący połączeniem nowoczesnych rozwiązań i lifestyle’u. Na rynku pojawił się kilka miesięcy temu. W nowej kolekcji ASICS wraca po delikatnym liftingu.

Fundamentem butów biegowych ASICS fuzeX jest fuzeGEL – nowa technologia, w której wykorzystano jednak dobrze znaną i wysoko cenioną przez biegaczy wkładkę ASICS GEL. Tym razem zintegrowaną z pianką fuze. Dzięki takiemu połączeniu obuwie zyskuje amortyzację na całej długości podeszwy i ma być gwarancją jeszcze większej dynamiki ruchu i bezpieczeństwa w czasie połykania kolejnych kilometrów.  – Nowa technologia to pewność doskonałego tłumienia drgań w trakcie lądowania, ukryta w lekkim opakowaniu. Zróżnicowanie gęstości fuzeGEL pomiędzy piętą a śródstopiem łączy w sobie lepszą amortyzację z bardziej dynamicznym wybiciem. Lekka pianka SOLYTE, które znajduje się wokół pięty, zapewnia lepszą stabilność przy lądowaniu. Bezszwowa cholewka idealnie oplata stopę, gwarantując świetną oddychalność i dopasowanie – mówią o właściwościach fuzeX jego producenci. W nowej odsłonie oferują oni w niektórych modelach stylowe nadruki GRAPHIC PRINT.

NAJWAŻNIEJSZE INNOWACJE

8mm drop zapewnia bezpośrednie czucie podłoża i dynamiczne przetaczanie stopy. Mesh w postaci stylowych nadruków GRAPHIC PRINT na cholewce to nie tylko kwestia estetyki. Wykonane z oddychających materiałów, zapewniają odpowiednią wentylację. Z kolei podeszwa fuzeGEL rozciąga się na całą długość buta. Daje to gwarancję doskonałej amortyzacji podczas każdej fazy ruchu stopy.