Jedz, ruszaj się, myśl i odpoczywaj. Aplikacja All Day od adidasa dla aktywnych kobiet

+5
2017-03-29

Wszyscy wiemy, że momentami trudno złapać dziś odpowiedni rytm w zabieganej codzienności. Pracujemy dłużej i częściej, chcemy realizować pasje, prowadzić bujne życie towarzyskie i chłonąć emocje. Chcemy podróżować, pracować nad sobą, dbać o swoje ciało i umysł. Chcemy widzieć, słyszeć i odczuwać. Jesteśmy nienasyceni, a doba ma tylko 24 godziny. Czasem trudno więc zachować balans i się w tym nie zatracić. 

Aplikacja All Day od adidasa ma dostarczyć kobietom inspirujących wskazówek w czterech kluczowych obszarach codziennego życia: ruchu, odżywiania, myślenia i odpoczynku.

Apka została stworzona w oparciu o dane zgromadzone przez zespół badaczy z American College of Sports Medicine. Dzięki temu jej użytkowniczki będą mogły obserwować swój stan zdrowia i z pomocą programu odkryć, jak dana dyscyplina sportu wpływa na zdrowie i organizm, a także uczyć się metod na rozluźnienie ciała i umysłu. W ten sposób aktywne kobiety otrzymają do dyspozycji porady żywieniowe i przepisy szefa kuchni Candice Kumai, treningi dla kobiet z nauczycielką jogi Adriene Mishler i trenerem gwiazd Stephenem Cheukiem, a także gotowe playlisty niestandardowej muzyki od DJ Nina Las Vegas.

Na razie aplikacja adidas All Day znajduje się w wersji BETA i fazie testów dostępnych dla wąskiego grona osób. Oficjalna premiera ma nastąpić latem. Zostanie ona uruchomiona bezpłatnie dla użytkowników iOS i Android.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+5
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: aplikacje treningowe adidas Women All Day trening dla kobiet lifestyle
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE