Ciemne barwy z jasnych czasów. Wyjazdowe koszulki Manchesteru United od adidasa na sezon 2017/18

+4
2017-05-10

adidas i Manchester United opublikowali dziś wizerunek wyjazdowych koszulek „Czerwonych Diabłów” na sezon 2017/18. Koszulki nawiązują wyglądem do strojów z lat 1990-1992. Cel? Podkreślić bogatą historię klubu z Old Trafford, który w ostatnich latach, po odejściu Sir Aleksa Fergusona, przeżywa spory kryzys i wciąż walczy o powrót do sukcesów z ery szkockiego menedżera.

Rok 1992 to zresztą data szczególna w dziejach United, którzy wygrali wówczas FA Youth Cup (rozgrywki do lat 18). Znakomita część tamtej ekipy – m.in. David Beckham, bracia Neville, Ryan Giggs czy Paul Scholes – miała za moment dołączyć do pierwszej drużyny Manchesteru United i w ciągu kilkunastu kolejnych lat zmienić historię klubu i światowej piłki na zawsze.

Na wyjazdowych koszulkach Manchesteru United na przyszły sezon dominuje kolor czarny, natomiast herb klubu, logo sponsora (Chevrolet) oraz charakterystyczne trzy paski wykonano w kolorze białym. Przylegający do szyi kołnierz ma bardzo nowoczesny krój i wygląd, sprawiając, że kibice mogą ją nosić zarówno na boisku, jak i na co dzień.

Wyjazdowy zestaw posiada wszystkie technologiczne innowacje adidasa używane przez najlepsze kluby świata, w tym oddychające tkaniny, które odpowiadają za cyrkulację powietrza. Obok oryginalnych koszulek meczowych, niemiecki producent przygotował także replikę, koszulkę z długim rękawem, specjalne wersje dla kobiet i dla dzieci, a także bluzy z kapturem w podobnej stylistyce.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+4
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: koszulki piłkarskie adidas Football Manchester United
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE