hurtowniasportowa.net sponsorem technicznym Stelmetu UKP Zielona Góra!

0
2015-03-16

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że hurtowniasportowa.net została sponsorem technicznym Stelmetu UKP Zielona Góra. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe trzy lata. Oficjalne parafowanie umowy nastąpiło w miniony piątek podczas oficjalnej konferencji prasowej

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że hurtowniasportowa.net została sponsorem technicznym Stelmetu UKP Zielona Góra. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe trzy lata. Oficjalne parafowanie umowy nastąpiło w miniony piątek podczas oficjalnej konferencji prasowej.

"Po kilku spotkaniach i negocjacjach doszliśmy do wniosku, że lepsze warunki zaproponowała nam nasza, zielonogórska firma. Dzięki tej współpracy w nowych strojach zaprezentuje się zespół seniorski w III lidze, a także pozostałe drużyny. Na mocy umowy otrzymujemy duży gratis w formie sprzętu dla pierwszego zespołu i grających na centralnym szczeblu rozgrywek. My ze swojej strony zapewniamy, że zakupy, jakich będziemy dokonywać dla drużyny i innych grup wiekowych, będziemy realizować w hurtowni. Bardzo nam miło, że taką umowę możemy parafować. Uważamy, że zespół wygląda efektownie" - powiedział prezes klubu, Tomasz Zawistowski.

"Chciałem podziękować panu Tomaszowi za to, że udało nam się nawiązać te negocjacje. Cieszę się, że mogliśmy się spotkać i wynegocjować korzystne warunki zarówno dla nas, jak i dla klubu. My cały czas współpracowaliśmy z klubami z regionu i województwa, ale nie ma co ukrywać, że Stelmet UKP jest obecnie na naszym rynku największym i najważniejszym klubem, który w zasadzie będzie naszą bardzo mocną kartą w talii klubów, które z nami współpracują. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca będzie owocna dla obu stron. Wiemy na jakim rynku się tutaj obracamy, jesteśmy w mieście przede wszystkim żużla i koszykówki. Są to dwie dyscypliny sportu, w których odnosimy bardzo duże sukcesy. Nie ma co ukrywać, że piłka nożna była zawsze w cieniu tych dyscyplin. Mamy nadzieję, że to się zmieni w niedalekiej przyszłości. My będziemy robić wszystko, by wspomagać Stelmet UKP przede wszystkim jeśli chodzi o partnerstwo techniczne." - dodał przedstawiciel hurtowniasportowa.net, Grzegorz Kamyk.

ZOBACZ FILM:

 

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
0
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: piłka nożna piłkarz Stelmet UKP klub piłkarski sponsor techniczny
WRÓĆ