Kasper Schmeichel dołączył do drużyny New Balance. Jako pierwszy bramkarz z Premier League

0
2016-07-18

Duński bramkarz Kasper Schmeichel to kolejny zawodnik z Premier League, który dołączył do drużyny New Balance. Schmeichel od nowego sezonu będzie występował w butach New Balance Furon i rękawicach bramkarskich amerykańskiej firmy.

Schmeichel ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Leicester City, w którym występuje, sprawiło bowiem największą sensację w historii Premier League, zdobywając mistrzostwo Anglii. Duńczyk był jednym z najlepszych bramkarzy całego sezonu i jednym z filarów drużyny prowadzonej przez Claudio Ranieriego.

Przed kilkoma dniami Schmeichel podpisał kontrakt z firmą New Balance. Do tej pory występował w butach Nike Tiempo. Od nowego sezonu ujrzymy go w butach New Balance Furon, a do tego - co oczywiste - amerykańska firma wyposaży go także w podstawowe narzędzie pracy bramkarza, czyli rękawice. - Jesteśmy zachwyceni, że gracz takiego kalibru jak Kasper dołączył do New Balance. Był kluczowym elementem zwycięskiej kampanii Leicester City w ubiegłym sezonie - kampanii, o której będzie się długo opowiadać w nadchodzących latach. Jego determinacja i dążenie do sukcesu czynią go doskonałym uzupełnieniem pozostałych zawodników w naszej drużynie. Zawodnicy, którzy z nami współpracują, są sercem wszystkiego, co robimy. Cieszymy się z nadchodzącej współpracy z Kasperem, która na pewno pozwoli nam rozwijać szeroką już gamę sprzętu dla bramkarzy - przyznaje generalny menedżer New Balance, Richard Wright.

Ze współpracy zadowolony jest także Duńczyk, który zdążył już pokazać się w sprzęcie nowego sponsora wszystkim fanom śledzącym jego profil na Twitterze.

Schmeichel jest pierwszym bramkarzem z Premier League, który związał się umową sponsorską z New Balance.