Kolejne złoto dla Cristiano

+1
2017-12-19

Cristiano Ronaldo po raz kolejny został wybrany najlepszym piłkarzem świata. Z tej okazji Nike zaprojektowało specjalną linię nowych butów piłkarskich dla swojego najbardziej rozpoznawalnego ambasadora – Nike Mercurial Superfly CR7 Quinto Triunfo.

Tak samo jak przy okazji projektowania wcześniejszych okolicznościowych butów dla Cristiano, w tych również dominuje kolor złoty. Jednak w odróżnieniu do poprzednich modeli, logo CR7 nie zostało umieszczone na wewnętrznej stronie obuwia, ale na pięcie.

Dzięki temu na wewnętrznej stronie znalazło się miejsce na umieszczenie kolejnej „łyżwy”, czyli logo amerykańskiego producenta. Nie jest to jednak zwykły logotyp Nike - zależności od kąta patrzenia znajdziemy w nim daty: 2008, 2013, 2014, 2016 i 2017. To oczywiście lata, w których Cristiano został uznawany najlepszym zawodnikiem globu. Nike po raz pierwszy użył tej technologii przy projektowaniu butów.

Do sprzedaży trafi jedynie tysiąc par modelu Nike Mercurial Superfly CR7 Quinto Triunfo. Każda z nich będzie oznaczona indywidualnym numerem. 

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+1
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: piłka nożna buty piłkarskie Nike Cristiano Ronaldo Nike Mercurial Złota Piłka
WRÓĆ