Nowa, ulepszona wersja adizero 99g. Nigdy nie było lżej

0
2016-08-04

Wypuszczone na rynek w 2015 roku korki adizero 99g poddano liftingowi. Teraz limitowaną wersję najlżejszego buta piłkarskiego na świecie pokazano w jeszcze lepszej odsłonie.

Korki adizero 99g ważą połowę tego, co normalna wersja piłkarskiego buta. Model ten zbudowany jest z leciutkiej, poliamidowej podeszwy o grubości zaledwie 1mm oraz zaawansowanej, lekkiej siatki z poliuteranu na górze buta. Zaprojektowano go w taki sposób, by zmniejszyć wagę obuwia, a jednocześnie zachować twardość, bez której nie można sobie pozwolić na występy na najwyższym, światowym poziomie.

Buty zawierają także wewnętrzną konstrukcję szkieletową dla odpowiedniej stabilizacji i wsparcia. Z kolei unikalny układ korków na podeszwie umożliwia piłkarzom poruszanie się w każdym kierunku w możliwie najszybszy sposób. Najlżejsze buty świata przeszły rygorystyczne testy, podczas których sprawdzano ich wytrwałość oraz odporność w warunkach odpowiadających warunkom meczowym.

Nowa, ulepszona wersja korków adizero 99g została wydana w limitowanej edycji 299 par, które są dostępne w sprzedaży od 3 sierpnia wyłącznie we flagowych sklepach adidas.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
0
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: buty piłkarskie adidas Football adizero 99g korki
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE