Do biegowych treningów i rekreacji: buty adidas Galaxy 3

+8
2017-02-02

adidas Galaxy 3 to uniwersalne obuwie biegowe, które sprawdzi się także podczas treningów. Ich głównym przeznaczeniem są jednak treningi biegowe. Jeśli nie chcesz kupować drogich i bardzo zaawansowanych butów, bo zaczynasz dopiero biegać i nie wiesz, czy na dłuższą metę ten sport jest dla Ciebie, powinieneś zacząć przygodę właśnie od prostszych, przystępniejszych cenowo modeli. Na przykład takich jak wspomniana propozycja od adidasa.

Warunek? Nie masz nadwagi, nie ruszasz na trasę po kontuzjach, a w ostatnich miesiącach uprawiałeś lub uprawiałaś jakiś sport. Jeśli nie spełniasz któregoś z nich, lepiej spojrzeć w kierunku nieco droższych i bardziej zaawansowanych butów, w których możesz liczyć na ponadnormatywną ochronę. O tym, jak dobrać odpowiednie buty biegowe, pisaliśmy dawno temu – KLIK.

Wracając do adidas Galaxy 3, są to buty skrojone pod biegaczy ze stopą neutralną lub lekko supinującą. Buty lekkie, komfortowe, przeznaczone na cieplejsze dni lub do treningów w zamkniętych pomieszczeniach. Siateczkowe elementy na całej powierzchni cholewki zapewnią stopie odpowiednią wentylację. Trzecia odsłona modelu Galaxy dedykowana jest, tak jak wcześniejsze, rekreacyjnym biegaczom, na krótkie dystanse i do biegania po twardszych nawierzchniach.

Tym, co odróżnia je od poprzedników, jest użyta po raz pierwszy pianka Cloudfoam, która nadaje im niezbędnej w tego typu butach lekkości i zapewnia lepszą amortyzację. Lekka konstrukcja i przyjemny design sprawiają, że adidas Galaxy 3 mogą być również ciekawą alternatywą do noszenia na co dzień, a także do uprawiania nieco mniej wymagających, lżejszych sportów, np. nordic walking.

DLA KOGO I DO JAKIEGO UŻYTKU?

* Dla rekreacyjnych i początkujących biegaczy.

* Dla osób ze stopą neutralną lub lekko supinującą.

* Do biegania na twardszych nawierzchniach i do treningów.

* Do użytku w cieplejsze dni.

* Alternatywa do noszenia na co dzień.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+8
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: buty biegowe adidas Galaxy 3 adidas Running
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE