Stelmet BC Zielona Góra dwa kroki od złota!

0
2016-05-28

Nasz partner i zespół, którego jesteśmy sponsorem - Stelmet BC Zielona Góra pokonał Rosę Radom 70:51 w drugim meczu finałowym Tauron Basket Ligi. W rywalizacji do czterech zwycięstw prowadzi 2:0, co oznacza, że do obrony tytułu mistrzów Polski potrzebuje dwóch zwycięstw. Kolejne dwa mecze odbędą się w Radomiu.

Po pierwszym, niezwykle dramatycznym spotkaniu, w którym Stelmet pokonał Rosę po dwóch dogrywkach (86:80), zielonogórzanie wykonali drugi krok na drodze do obrony tytułu mistrzów Polski. Tym razem obyło się bez takiej dawki dramaturgii. Stelmet wypracował sobie jedenaście punktów przewagi już w pierwszej kwarcie, wygranej 20:9. W kolejnych tylko ją powiększał, zwyciężając ostatecznie 70:51.

Kolejne dwa mecze finału Tauron Basket Ligi odbędą się w Radomiu. Rywalizacja toczy się do czterech zwycięstw.