adidas Originals i Pharrell ponownie razem. Efekt? Kolorowa kolekcja „Hu”

0
2016-10-16

adidas Originals i Pharrell Williams mają już za sobą współpracę przy kilku projektach. Tej jesieni kolejny raz połączyli siły, a efektem ich działań jest kolekcja „Hu”, mająca pokazać, że mimo wielu różnic, wszyscy ludzie na świecie są ze sobą związani.

Zapowiedź jesiennej kolekcji poznaliśmy w lipcu – ukazała się w postaci żółtych butów NMD, ozdobionych napisem „Human Race”. Teraz do sklepów trafiła pełna gama odzieży i obuwia spod znaku „Hu”. Znalazły się w niej bluzy, kurtki, spodnie, a także topy z wielokolorowymi flagami oraz hasłami w trzech językach: angielskim, francuskim i japońskim. Kolekcję uzupełniono linią obuwia adidas NMD.

Celem najnowszej linii adidas Originals jest – jak twierdzą jej twórcy – nowe spojrzenie na komunikację na świecie, pokazanie ludzkiej historii i tradycji poprzez różnorodność języków, narodowych obyczajów oraz przekazywaną z pokolenia na pokolenie spuściznę różnych zbiorowości.

„Hu” to człowieczeństwo, ludzka rasa, ludzki gatunek – opowiada amerykański muzyk. – Kolekcja zainspirowana jest kolorami. Ludzie na całym świecie różnią się od siebie pod wieloma względami, mają inną barwę skóry, odmienne rysy twarzy, mówią innymi językami. Mimo to, wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani – wyjaśnia Williams.

Źródło: adidas NEWS Stream

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
0
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: adidas Originals Pharrell Williams Hu lifestyle NMD
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE