Zdefiniuj swój sport. Najnowsza kolekcja marki Outhorn

+1
2016-10-06

W najnowszej kampanii reklamowej marka Outhorn chce pokazać, że nie ma jednej najlepszej dyscypliny sportowej. Każdy musi sam zdefiniować, jaka aktywność fizyczna stanowi najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie – bez względu na to, czy mowa o starcie w zawodach biegowych, czy o zwykłym spacerze.

Sport jest wpisany w życie i doświadczenia człowieka każdego dnia, choć każdy postrzega go w subiektywny sposób. Marka przekonuje, że niezależnie od definicji sportu, Outhorn będzie odpowiednim wyborem – produkty są bowiem przeznaczone dla amatorów sportu, dla których aktywne wykorzystanie wolnego czasu jest sposobem na relaks i codzienną dawkę pozytywnej energii. To przekonanie zawarto w haśle DEFINE YOUR SPORT

Haśle, które zawiera się rzeczach wielofunkcyjnych, nadających się zarówno do treningu, jak i do użytku na co dzień. Rzeczach pozbawionych najwyższych specjalistycznych technologii sportowych w sposób świadomy, ponieważ Outhorn uważa, że w codziennym użytku i tak nie znalazłyby zastosowania – produkty mają po prostu bilansować niezbędną jakość, estetykę oraz korzystną cenę. To przekonanie sprawiło, że najnowszą ambasadorką marki została Dorota Gardias, dziennikarska, dla której sport jest dodatkiem, a nie głównym punktem rozkładu każdego dnia. 

Na tym nie koniec nowości. Outhorn w ramach najnowszej kampanii reklamowej zaprezentował również nowe logo, mające symbolizować ruch i aktywność.

Outhorn to marka odzieży sportowej przeznaczonej dla kobiet i mężczyzn w wieku 20-35 lat, która oferuje produkty ekonomiczne, funkcjonalne i w nowoczesnej estetyce. Charakter marki wyraża się w wielofunkcyjnych produktach przeznaczonych do amatorskiego uprawiania sportu oraz użytku na co dzień.

Wybrane produkty Outhorn z najnowszej kolekcji znajdziecie w sklepie hurtowniasportowa.net.

Źródło: informacja prasowa Outhorn

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+1
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: ubrania sportowe Outhorn lifestyle kampania reklamowa trening turystyka outdoor
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE