Czwarty do brydża. adidas COPA 17 w wersji Turbocharge

+4
2017-04-14

ACE, X oraz MESSI – każdy z tych modeli butów piłkarskich znajduje się w najnowszej kolekcji Turbocharge Pack. adidas dorzucił do paczki bonus w postaci korków adidas Copa, w których bawi się tradycyjnym wzorem i stawia w lekkiej opozycji do trzech wspomnianych modeli.

Wersja COPA Turbocharge oparta jest na tradycyjnym, czarnym kolorze, który zmienia jedynie odcienie w zależności od miejsca na bucie. To zresztą wielkie dziedzictwo adidasa – klasyczne modele piłkarskiego obuwia niemieckiej marki stanowią od lat jej znak firmowy. adidas COPA 17 w najświeższym wydaniu posiadają jednak trzy paski pokryte miedzianym, metalicznym kolorem, który można spotkać w butach dla Leo Messiego w tej samej kolekcji.

Wraz z nowoczesnym brandingiem robią naprawdę estetyczne wrażenie – adidas w inteligentny sposób czerpie ze swoich najlepszych wzorców, proponując prostą alternatywę dla kolorowych i pełnych innowacji korków, które zaglądają z każdego centymetra murawy i sklepowych półek. Wielu piłkarzy nadal docenia po prostu dobrze wykonaną robotę – podobnie jak my. W najwyższej wersji adidas COPA Turbocharge mamy więc skórę, sznurówki i… święty spokój dla oczu.

Buty piłkarskie adidas COPA z kolekcji Turbocharge Pack znajdziecie – podobnie jak obuwie X, ACE oraz MESSI z tej samej serii – na hurtowniasportowa.net. Zapraszamy!

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+4
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: buty piłkarskie adidas Turbocharge Pack COPA
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE