KONKURS: Polska gra z Rumunią, Ty zgarniasz piłkę adidas!

+4
2017-06-10

Już dziś o godzinie 20:45 reprezentacja Polski podejmie na Stadionie Narodowym Rumunię w meczu 6. kolejki grupy E eliminacji do mistrzostw świata 2018. Jeśli podopieczni Adama Nawałki pokonają Rumunów, to wjadą na autostradę do turnieju w Rosji. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym zwycięzca zgarnie replikę oficjalnej piłki meczowej adidas European Qualifiers. Co musisz zrobić, by zabrać ją do domu? Strzelić hat-tricka!

Pod konkursowym postem na naszym facebookowym fanpage'u wytypuj dokładny wynik meczu Polska – Rumunia, strzelca pierwszej bramki oraz oraz minutę, w której ona padnie. Przykład: 2:0, Lewandowski, 30. minuta.

Piłkę adidas European Qualifiers wygra osoba, która jako pierwsza poprawnie wytypuje wynik, strzelca oraz minutę zdobycia bramki. Jeśli nikomu nie uda się poprawnie wytypować wszystkich trzech zdarzeń, to wygrywa osoba, która jako pierwsza była najbliżej (najważniejsze będzie trafienie wyniku, potem strzelca i minuty).