Korki ACE i X od teraz w technologii Primeknit

0
2015-10-05

W połowie roku zaprezentowano innowacyjne korki adidas ACE i adidas X. Pierwsze stworzono z myślą o piłkarzach kreujących grę, drugie z dedykacją dla zawodników potrafiących jednym zagraniem odmienić losy meczu. Od teraz oba modele są dostępne w udoskonalonej wersji.

Nowe, ulepszone modele oparto na konstrukcji Primeknit. Korki adidas X 15+ Primeknit oraz adidas ACE 15+ Primeknit, podobnie jak poprzednie buty piłkarskie wyposażone w tę technologię, cechują się przede wszystkim idealnym dopasowaniem do stopy.

Model X 15+ Primeknit zaprojektowano z myślą o piłkarzach charakteryzujących się nieprzeciętnymi umiejętnościami i doskonałym wyszkoleniem technicznym. Jedno ich zagranie – strzał, zwrot czy sztuczka – potrafi zmienić losy nie tylko meczu, ale całego sezonu. Aby w tym pomóc, górną część buta wykonano z tkaniny bardzo ciasno przylegającej do stopy. Dzięki temu dociska ją do podeszwy X-Claw. Elastyczny materiał Primeknit został również użyty do wykonania języka oraz kołnierza oplatającego kostkę.

Model ACE 15+ Primeknit powstał z przeznaczeniem dla „twórców” i „reżyserów” gry – zawodników kontrolujących tempo meczu, których znakiem firmowym są podania otwierające drogę do bramki. Dlatego buty przygotowane dla nich posiadają górną warstwę w technologii 3D control. Warstwa ta pozwala na idealny pierwszy kontakt z piłką niezależnie od warunków pogodowych. Z kolei nowa konstrukcja przedniej części buta, wzmocniony zapiętek oraz kołnierz Controlfit zapewniają stabilność na każdym podłożu.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
0
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: buty piłkarskie adidas ACE adidas X Primeknit korki Mesut Oezil Gareth Bale
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE