Obudź w sobie wiosnę. Barwna kolekcja butów Nike Motion Blur Pack

+4
2017-04-06

Jeśli pamiętacie serię korków Clash Pack, która święciła triumfy podczas Euro 2012, możecie przeżyć małe deja vu. Jeśli natomiast jej nie pamiętacie, wystarczy spojrzeć na najnowszą kolekcję butów piłkarskich Nike Motion Blur Pack, która, podobnie jak przed imprezą w Polsce i na Ukrainie, wprowadza powiew wiosennej świeżości do świata piłki.

Poprzednia propozycja amerykańskiej marki w postaci kolekcji Radiation Flare Pack dostosowana była do nieco mrocznej aury, jaka panowała za oknem. Skoro jednak od kilkunastu dni mamy przyjemność celebrować – przynajmniej w teorii, bo z pogodą bywa różnie – nadejście wiosny, świeży powiew kolorów powinien zagościć także na boiskach.

W serii Nike Motion Blur Pack dostajemy buty w żywych i energicznych barwach, które połączono z bielą. Podobnie było przed blisko pięcioma laty, kiedy podczas Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie furorę robiło obuwie z kolekcji Clash Pack. Wówczas Nike „podzieliła” buty na dwie równe części, z których jednej nadała żywe kolory, a drugą pozostawiła białą.

Tym razem projektanci podeszli do sprawy różnorodnie – w niektórych wersjach butów widzimy dominację kolorów nad bielą (np. w modelu Mercurial), a w innych znacznie subtelniejsze połączenia (np. w modelu Tiempo).

Oczywiście w najnowszej kolekcji dostępne są wszystkie cztery najważniejsze buty piłkarskie Nike: wspomniane Mercurial i Tiempo, a także Hypervenom i Magista. Żaden z modeli nie stracił swych charakterystycznych cech wizualnych i użytkowych.

A zatem Mercurial mają kołnierz Dynamic Fit i linki Flywire odpowiadające za dopasowanie do stopy, Hypervenom posiadają innowacyjną płytkę umożliwiającą błyskawiczne zwroty w czasie biegu, tekstura na cholewce Magista pozwala precyzyjniej „kontaktować się” z piłką i ją kontrolować, a dla fanów klasyki, czyli kangurzej, niezwykle wygodnej skóry, najodpowiedniejszym rozwiązanie pozostają Tiempo.

Wybrane modele butów piłkarskich z kolekcji Nike Motion Blur Pack dostępne są już w naszym sklepie.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+4
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: buty piłkarskie Nike Motion Blur Pack Mercurial Magista Tiempo Hypervenom
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE