UEFA EURO 2016: Piękna gra właśnie się zaczęła. Nadaj jej własny charakter!

0
2015-11-13

Piękne gole i wspaniałe parady. Momenty wielkich triumfów i bolesnych porażek. Wielkie drużyny. Genialni piłkarze. Doskonali trenerzy. Fanatyczni kibice. Chwile pełne adrenaliny i ogromnego napięcia. Łzy szczęścia i łzy rozpaczy.

Dyscyplina i taktyka. Polot i finezja. Gesty fair play i "ręka Boga". Spokój i opanowanie. Szaleństwo i pasja. Mistrzostwa świata i Europy. Mecze na podwórku. Przełomowe momenty, które tworzą naszą własną, niepowtarzalną historię futbolu, pisaną przez piłkarskie przeżycia. Wydarzenia doświadczane przez miliony kibiców na całym świecie i historie, które przeżyliśmy tylko my.

Zdajemy sobie sprawę, że piękno futbolu jest sprawą bardzo subiektywną. To, w jaki sposób je odbierasz, nadaje pięknej grze Twój osobisty, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju charakter. Dlatego z okazji premiery oficjalnej piłki UEFA EURO 2016 adidas Beau Jeu przygotowaliśmy dla Ciebie niespodziankę: replikę oficjalnej piłki mistrzostw Europy 2016 we Francji z Twoim nadrukiem na kartonie GRATIS