Modelki plus size wracają w nowej kolekcji Nike dla kobiet

+5
2017-03-07

Najnowsza kolekcje Nike Plus Size dowodzi, że ubiegłoroczna kampania reklamowa Nike z udziałem modelek plus size była jedynie zapowiedzią znacznie szerszych działań.

W lipcu ubiegłego roku Nike opublikował wizerunek modelki plus size Palomy Elesser na Instagramie. Temat przewodni akcji? Wskazówki w zakresie dopasowania biustonoszy sportowych połączono z kampanią produktową dla kobiet o krąglejszych kształtach – KLIK.

Amerykańska marka nie oferowała jeszcze wówczas szerokiego wyboru rozmiarów, napoczęła jednak temat. Można było przypuszczać, że to tylko wstęp do większej akcji. Przez ostatnie miesiące pracowała intensywnie nad nową kolekcją, która ujrzała właśnie światło dzienne.

Nike Plus Size Collection oferuje szeroki wachlarz stylów i produktów dla kobiet o krąglejszych kształtach. Różnorodność widoczna jest nie tylko w liczbie dostępnych produktów, ale również w ich kolorystyce – od klasycznej czerni do odważniejszych kolorów, ponieważ, jak twierdzi Nike, każdy zawodnik ma swój specyficzny styl treningu. A zadaniem firmy jest w ten styl się wpasować i zapewnić odpowiedni sprzęt w odpowiedniej estetyce.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
+5
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: trening dla kobiet Nike Plus Size Collection Nike Women
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE