Zatrzymaj ciepło, pokonaj mróz, biegaj i trenuj bez ograniczeń

0
2016-12-21

Niskie temperatury i trudne warunki mogą nieco przeszkadzać w zimowych treningach. Wraz z nadejściem chłodnych dni biegacze i wszyscy entuzjaści sportu potrzebują odzieży sportowej, która pomoże im utrzymać ciepło. Dla wszystkich fanów zimowego biegania i treningów outdoorowych adidas już od trzech lat przygotowuje odzież i obuwie z technologią CLIMAHEAT.

Śnieg i mróz to wyzwanie dla każdego sportowca. Strój nieprzystosowany do zimowych warunków odbiera komfort treningu i potrafi skutecznie zniechęcić do wszelkiej aktywności fizycznej pod naszą szerokością geograficzną. Dlatego o tej porze roku adidas tworzy serię ubrań i butów skrojonych na miarę entuzjastów zimowych treningów – z technologią CLIMAHEAT, która pozwala trenować, nawet gdy temperatura za oknem spada poniżej zera.

CLIMAHEAT służy sportowcom już trzeci rok z rzędu. Tej zimy wprowadzono do niej dodatkowe innowacje – izolację termiczną, która chroni od deszczu i wiatru dzięki elastycznemu podszyciu, a także kanaliki wentylacyjne pomagające zatrzymać ciepło i zapobiegające poceniu się. W walce z chłodem i próbach utrzymania optymalnej temperatury ciała pomagają też wzmocnione szwy. Zatrzymują one ciepło i powstrzymują chłód przed dostaniem się do wewnątrz.

Cel, jaki przyświeca technologii CLIMAHEAT jest bardzo klarowny: każdy biegacz i entuzjasta sportu ma przejść przez zimowy trening suchą stopą i z suchą skóra. Innymi słowy trening ma być przyjemnością, a nie koszmarem, do którego trzeba się zmuszać. Bez względu na pogodę i intensywność.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
0
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: buty biegowe ubrania biegowe adidas Running CLIMAHEAT
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE