adidas Team Mode na piłkarską jesień

0
2018-08-30

adidas Team Mode – oto propozycja kolekcji butów piłkarskich od adidas Football dla najlepszych piłkarzy świata na początek sezonu 2018/2019. A w niej znajdziemy oczywiście modele Predator 18+, X18+, NEMEZIZ 18+ i COPA18. Co oferuje nam niemiecki producent w swojej najnowszej kolekcji?

Zacznijmy od modelu Predator, który w odsłonie Team Mode ewidentnie nawiązuje do swoich początków i klasycznych kolorów. Dominującym kolorem jest czerń, którą uzupełniają białe baski i czerwone detale. Buty Predator 18+ gwarantują zawodnikom pełną kontrolę na boisku. Niesznurowana konstrukcja Purecut w przedniej części stopy jest pozbawiona wystających krawędzi, nakładek i sznurówek. Cholewka Controlskin ułatwia utrzymanie piłki przy stopie, natomiast cholewka adidas Primeknit obejmuje stopę i zapewnia ultralekką wygodę oraz wsparcie. Innowacyjna, formowana wtryskowa rama Controlframe zapewnia stabilizację przy szybkich ruchach. W modelu Predator 18+ występować będzie na boiskach między innymi mistrz świata, Paul Pogba.

Z kolei model X18+ jest synonimem szybkości na placu gry. Buty zostały zaprojektowane dla najbardziej wybuchowych zawodników w każdej ekipie. Stąd też ich kolor, który można określić jako elektryzujący żółty. Całość dopełniają czarne elementy. adidas X18+ z kolekcji Team Mode został zaprojektowany z użyciem najnowszych możliwych technologii. Cholewka, która została stworzona z myślą o maksymalnej prędkości, zapewnia poczucie wyjątkowej sprężystości, a pokryta jest Skeletalweave — ultracienką, lekką siatką z tkanej przędzy. Pozbawiona sznurowadeł konstrukcja blokuje śródstopie, gwarantując stabilizację w czasie wybuchowych sprintów, umożliwiając jednocześnie doskonały kontakt z piłką. Wyróżniająca się, formowana pięta o wypukłym designie zapewnia bezpieczne dopasowanie, a amortyzowane strefy gwarantują optymalny ruch kostki. Twarzą linii X18+ są finaliści Ligi Mistrzów z ubiegłego sezonu – Mo Salah i Gareth Bale.

Model Nemeziz 18+ całkowicie zdominował kolor niebieski, na którym znajdują się tylko trzy białe paski. Nemeziz to buty przeznaczone dla najbardziej utalentowanych piłkarzy na boisku. Talent to jednak nie wszystko, dlatego też adidas proponuje w Nemeziz 18+ szereg rozwiązań, które przydadzą się na placu gry. Inspirowana taśmą sportową konstrukcja Agility Bandage zapewnia wsparcie i pełną mobilność niezbędną przy dynamicznym stylu gry. Przednia część stopy Agility Weave zapewnia bezpośredni kontakt z piłką. Lekka podeszwa zewnętrzna Torsionframe i Torsion Ribs, wspomaga odbicie od podłoża. Tak jak w poprzednich kolekcjach, twarzą modelu Nemeziz jest Lionel Messi.

Ostatnim modelem kolekcji jest COPA18. Buty COPA 18 w wersji Team Mode pozostają w linii swoich poprzedników. Przeważa kolor srebrny, na którym umieszczono niebieskie paski i czerwone detale. Mimo klasycznego wyglądu, w modelu COPA18 znajdziemy szereg innowacji, które mają pomóc piłkarzom. Zintegrowana klatka X-Ray w przyszwie pozwoli na lepszą kontrolę piłki i zapobiegnie jej ślizganiu się. Płytka Sprintframe zapewnia idealną równowagę pomiędzy niską wagą i stabilizacją, natomiast konfiguracja stożkowych kołków zapewnia płynny ruch na nawierzchni. Nie sposób nie wspomnieć o wywijanym języku, który zapewnia optymalne dopasowanie.

Wybrane modele z kolekcji adidas Team Mode znajdziecie w sklepie hurtowniasportowa.net.

Daj nam znać, czy artykuł Ci się spodobał
0
Jeśli tak, pokaż go swoim znajomym!

tagi: piłka nożna buty piłkarskie adidas adidas Football adidas Team Mode Predator X Nemeziz Copa
WRÓĆ

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE