+1
2019-08-29

Jak dobrać najlepsze halówki? [PORADY]

Cholewka skórzana czy syntetyczna? Z jakim rodzajem wyściółki? I jaka podeszwa zapewni przyczepność? Sprawdzamy, na co trzeba zwrócić uwagę, by dobrać odpowiednie buty do gry na hali.

WIĘCEJ
+1
2017-12-13

Sportowe prezenty – poradnik

Święta tuż-tuż i jeśli jeszcze nie macie zakupionych prezentów, to już naprawdę ostatni dzwonek. Specjalnie dla was przygotowaliśmy mały poradnik, który pomoże wam odnaleźć się w szale świątecznych zakupów. A w nim znajdziecie idealne pomysły na sportowe prezenty! 

WIĘCEJ
+4
2017-11-21

Jak ubrać się na jesienno-zimowe bieganie?

Nikogo nie trzeba przekonywać, że bieganie w okresie jesienno-zimowym w naszych warunkach jest specyficzne i wymaga dobrego przygotowania – również pod względem sprzętowym. Dziś radzimy, jak ubrać się, kiedy temperatura mocno spada, wieczory są coraz dłuższe, a powierzchnia coraz bardziej śliska. 

WIĘCEJ
+3
2017-08-10

Sezon burzowy w pełni. Co robić, a czego unikać w trakcie burzy?

Jedni burze lubią bardziej, drudzy mniej, a jeszcze inni w ogóle. Stety lub nie, latem to zjawisko dość często występuje na naszej szerokości geograficznej. Podpowiadamy, jak powinniśmy zachowywać się, aby bezpiecznie przeczekać to zjawisko atmosferyczne.   

WIĘCEJ
+2
2017-08-08

Jak przezwyciężyć kryzys w czasie wędrówki?

Góry w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Nie ma sensu rozwodzić się tu dlaczego – po prostu ten fakt należy zaakceptować. Niestety, często tacy „niedzielni turyści” nieznający jeszcze możliwości własnego organizmu źle planują trasy – a potem robi się nieprzyjemnie. Podpowiadamy, co zrobić, kiedy przecenimy siły na zamiary i jak w tej sytuacji sobie poradzić.

WIĘCEJ
0
2017-08-03

Pierwsza pomoc przy kontuzjach i urazach

Czy umiałbyś pomóc komuś, kto pomocy potrzebuje? W górach, na plaży, podczas biegania czy jadąc na rowerze o kontuzję nietrudno. Łatwo się o tym pisze, jeszcze łatwiej mówi, ale czy każdy z nas wie, co należy zrobić w kryzysowej sytuacji?

WIĘCEJ
+1
2017-08-02

Porady: Jak wybrać buty do biegania?

Od ilości butów na półkach w sklepach sportowych można dostać zawrotu głowy. Aby z butami do biegania nie było trochę jak z pudełkiem czekoladek (nigdy nie wiesz, na co trafisz!) warto dowiedzieć się czegoś na ich temat.

WIĘCEJ
0
2017-08-01

Radzimy: Jak dobrać plecak szkolny dla dziecka?

Wybór plecaka dla dziecka ma wielkie znaczenie dla zdrowia jego kręgosłupa. Dziś przykłada się coraz większą wagę do tego tematu, jednak sprawa wcale nie jest prosta. Dlatego czym prędzej spieszymy z pomocą, aby dokonać jak najlepszego wyboru dla twojej pociechy.

WIĘCEJ
+2
2017-08-01

Jak umilić dziecku pobyt nad wodą?

W okresie urlopowym wielu z nas wybiera się nad wodę - nad morze, nad jezioro. W pewnym momencie przychodzi taki czas, że zabieramy tam również swoje pociechy. O ile dorośli zawsze znajdą temat do rozmów, to dzieci mogą się czasami po prostu... nudzić. Przedstawiamy kilka akcesoriów plażowych i pływackich, aby uczynić im pobyt nad wodą bardziej atrakcyjnym.

WIĘCEJ

OGLĄDAMY

+2
2019-01-26

No fakers, creators only. adidas przedstawia kolekcję Exhibit
WIĘCEJ
+3
2018-11-30

Cristiano w szmince. Wielka akcja Serie A
WIĘCEJ
0
2018-10-22

Jordan Brand łączy siły z Paris Saint-Germain
WIĘCEJ
+2
2018-03-31

Nowe (poprawione) oblicze Cristiano
WIĘCEJ